Úvod Aktuality Opitý vodič spôsobil v Ratnovciach čelnú zrážku

Opitý vodič spôsobil v Ratnovciach čelnú zrážku

REKLAMA

V sobotu 4. marca krátko po pol deviatej ráno sa pri vjazde do obce Ratnovce čelne zrazilo osobné auto s dodávkou. Zakliesnených účastníkov nehody vystrihli z havarovaných áut piešťanskí hasiči 셜록 시즌4 3화 다운로드. Cesta z Banky do Ratnoviec bola viac ako hodinu úplne neprejazdná.

IMG_3139

REKLAMA
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi

Dodávka Peugeot prichádzala smerom od Ratnoviec 아름다운강산 다운로드. Vodič Škody šiel pravdepodobne prirýchlo, v zákrute prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s dodávkou. „V dodávke sa nachádzali dve zakliesnené osoby finale 2009. Jednotka použila vyslobodzovacie zariadenie na ich vyprostenie. Pomocou hydraulického zariadenia sme otvorili ľavé aj pravé dvere na dodávkovom vozidle aio. Vytiahli sme obe osoby a po zafixovaní krčnej chrbtice límcami sme ich uložili na nosidlá a transportovali do sanitných vozidiel,“ uviedol pre pnky.sk veliteľ zásahu Róbert Dekan Free download.

Dve posádky záchrannej zdravotnej služby odviezli zranených účastníkov nehody do piešťanskej nemocnice. Vodič Škody Superb sa pri nehode zranil iba ľahko 디즈니월드잉글리쉬 다운로드. Na mieste nehody podstúpil dychovú skúšku s výsledkom 0,62 promile alkoholu v krvi.

-vv-

REKLAMA