Úvod Koktail Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny zavŕši Kristína

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny zavŕši Kristína

REKLAMA
Esesko

Ako prezradila riaditeľka Mestského kultúrneho strediska (MsKS) Piešťany Marta Jurčová na druhom tohtoročnom zasadnutí mestského zastupiteľstva, program Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny je takmer celkom hotový. Bohatý kultúrny program sa bude začínať tradične piatkom a potrvá tri dni iphone sdk.

olks-2013-17

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V piatok 2 멘탈리스트 시즌 1 다운로드. júna je na pláne výstava krojovaných bábik. Bábiky v najrôznejších ľudových odevoch budú k nahliadnutiu vo výstavných priestoroch Kultúrno-spoločenského centra Fontána Princess Maker 2 Ripin download. V rámci výstavy vystúpi aj Folklórny súbor Žito. V hudobnom pavilóne zaznejú tóny Ľudovej hudby Borovienka. Riaditeľka MsKS Piešťany Marta Jurčová rokuje s riaditeľkou Domu umenia Editou Bjeloševičovou, aby sa otvorenie 62 movie Bat. ročníka Piešťanského festivalu uskutočnilo o týždeň skôr ako tradične. Konať by sa malo v piatok večer v Dome umenia.

V sobotu 3 Kamidori. júna sa program začne vystúpením hudobnej skupiny 3D Band na Kolonádovom moste. Trasa sprievodu zostane zachovaná. „Tento rok sme sa rozhodli, že základné školy pravdepodobne nebudeme oslovovať, pretože je veľa sťažností na to, že tieto deti nevydržia takúto dlhú trasu maple story client. Určite budem rokovať s kultúrnou komisiou o tom, aký sprievod vytvoríme a koho doň zaradíme,“ uviedla na zasadnutí Marta Jurčová. Subjekty, ktoré majú záujem o účasť v sprievode, sa môžu prihlásiť riaditeľke MsKS Piešťany 손the guest 다운로드.

IMG_3045_resize

Popoludňajší program sa začne o tretej vystúpením hudobnej skupiny Funny Fellows 세계명곡 다운로드. Po nej sa odprezentujú žiaci Základnej umeleckej školy a hudba A capella. Následne opäť vystúpia žiaci ZUŠ, ktorých vystrieda hudobná skupina Hrdza a kubánsky spevák s tanečnicami 나눔고딕 코딩 폰트 다운로드. Záver dňa spestrí Kristína so svojou kapelou.

V nedeľu 4. júna sa majú v Piešťanoch stretnúť predstavitelia partnerských miest 안드로이드 스카이프 다운로드. Podrobnejšie informácie budeme priebežne dopĺňať.

-vv; foto: archív-

REKLAMA