Úvod Koktail Od rukojemníckej drámy v piešťanskej nemocnici uplynulo 28 rokov

Od rukojemníckej drámy v piešťanskej nemocnici uplynulo 28 rokov

REKLAMA

6. júla 1990 vtedy 58-ročný obyvateľ Piešťan Karol Š. vtrhol na pôrodnícke oddelenie piešťanskej nemocnice, na ktorom sa vtedy nachádzalo spolu 28 ľudí web template. Nasledovala niekoľkohodinová rukojemnícka dráma.

Piešťanec vyzbrojený pištoľou a dvomi granátmi držal ako rukojemníka najprv primára MUDr 피파99 다운로드. Milana Kubicu a potom ďalších sedem hodín náčelníka Obvodného oddelenia Verejnej bezpečnosti v Piešťanoch majora Petra Reháka. Terorista žiadal zvolanie dvanástich ľudí vrátane prokurátora, predsedu senátu, psychológa i svedkov a prísľub opätovného zasadnutia občianskoprávneho senátu Okresného súdu v Trnave, ktorý vo februári 1990 rozviedol jeho manželstvo, pričom vinu pripísali jemu monthly contract form. Týmto spôsobom sa teda domáhal zmeny rozsudku senátu, s ktorým nesúhlasil. Ozbrojeného muža bez použitia strelnej zbrane zneškodnil príslušník útvaru rýchleho nasadenia, ktorý so súhlasom páchateľa vystriedal zadržiavaného majora Reháka 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Na základe novely trestného zákona, ktorá nadobudla platnosť niekoľko dní pred činom, bol muž odsúdený na odňatie slobody na 4 roky. Neskôr predseda Mestského národného výboru v Piešťanoch Štefan Hauser odovzdal náčelníkovi Okresného oddelenia v Piešťanoch majorovi Petrovi Rehákovi Plaketu mesta Piešťany za zvládnutie situácie s nasadením vlastného života short-haired mr.

Kronika mesta Piešťany, red; ilustr 터치패드 다운로드. foto: archív-

REKLAMA