Úvod Aktuality NÚRCH za päť dní odhalil 19 pozitívnych, hasiči testujú aj v sobotu

NÚRCH za päť dní odhalil 19 pozitívnych, hasiči testujú aj v sobotu

REKLAMA

Testovanie zabezpečované Národným ústavom reumatických chorôb nebude prebiehať cez víkend ani počas štátneho sviatku 17. novembra java pdf 파일 다운로드. Hasičskí zdravotníci v priestoroch Mestského kultúrneho strediska Piešťany robia testy aj v sobotu.

Počas prvých päť dní si pred Národným ústavom reumatických chorôb v Piešťanoch nechalo spraviť antigénový test 907 ľudí, pričom 19 z nich malo pozitívny výsledok japanese ime. NÚRCH zároveň informoval, že počas najbližšieho víkendu ani počas štátneho sviatku 17. novembra nebudú jeho zdravotníci testy vykonávať water vango-based.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Naopak, ministerstvo vnútra oznámilo, že hasičskí záchranári budú robiť stery z nosohltanu za účelom vyhodnotenia pomocou antigénového testu okrem pracovných dní aj každú sobotu až do odvolania java ftp 파일 다운로드.

Na antigénový test môže prísť každý bez udania dôvodu a je zdarma. V Mestskom kultúrnom stredisku Piešťany (Ulica A. Dubčeka 27) sa testuje v pondelok až sobotu od 12.00 do 20.00 h a pred Národným ústavom reumatických chorôb (Nábrežie I Go free download. Krasku 4) v pondelok až piatok (okrem štátneho sviatku) od 10.00 do 13.00 h.

Text: Martin Palkovič Ilustr. foto: NÚRCH

REKLAMA