Úvod Koktail Noc múzeí: Balneologické múzeum sľubuje bohatý poučný program

Noc múzeí: Balneologické múzeum sľubuje bohatý poučný program

Balneologické múzeum
REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 19. mája pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí usporiadalo Balnologické múzeum Imricha Wintera v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom Celoslovenskú noc múzeí sentence. Hlavná časť podujatia sa uskutoční v budove Kúpeľnej dvorany, otvorená však bude aj expozícia vo Ville Dr. Lisku a Pamätná izba Ivana Krasku 막돼먹은 영애씨 다운로드.

Stála expozícia Balneologického múzea

Priestory stálej expozície budú otvorené od 14.00 do 21.00 hod Lee Kun-chul's Good Morning Pops. Pripravené sú pre vás tvorivé dielne, ukážky krojov s možnosťou ich vyskúšania, kvíz pre malých aj veľkých a ukážky skupiny historického šermu Argenti a výstava zbraní (od 15.00 do 19.00 hod.)

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Prezrieť si budete môcť prezentáciu zreštaurovaných zbierkových predmetov – Ukladanie Krista do hrobu, olejomaľby na plátne, maľby z 18 Imodio Language Pack. storočia a secesný album historických pohľadníc. Reštaurovanie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Od 15.00 do 17.00 hod web page Excel. si budete môcť prezrieť svadobný kroj zo zbierok Balneologického múzea. O 17.00 hod. Vladimíra Pribišová priblíži verejnosti Archeologické nálezy z rieky Váh Sharebox download. Medzi 16.00 a 18.00 hod. sa vďaka Tomášovi Mlynskému dozviete viac na tému Poslovia jari z ríše hmyzu.

Villa Dr Financial Supervisory Service ci. Lisku

Od 14.00 do 21.00 hod. si vo Ville Dr. Lisku na Štefánikovej 1 budete môcť prezrieť unikátnu výstavu s názvom Amonity Slovenska 귀를 기울이면 다운로드. Výstavu bude o 14.30 hod. a o 19.30 komentovať jej autor Tomáš Mlynský.

Pamätná izba Ivana Krasku

Výstavné priestory na Nábreží Ivana Krasku budú otvorené od 13.00 do 17.00 hod Download Captain Marvel smi. Vypočuť si budete môcť komentované prehliadky expozície každú hodinu. Alexandra Murínová prednesie poéziu Ivana Krasku.

-Balneologické múzeum Imricha Wintera-

REKLAMA