Úvod Novinky Night City Run sa v Piešťanoch uskutoční 8. augusta

Night City Run sa v Piešťanoch uskutoční 8. augusta

REKLAMA
Skola Rakovice

Už pravidelne v strede leta sa môžu bežci a obyvatelia blízkeho i ďalekého okolia tešiť na Piešťany Night City Run, ktorý aj tento rok organizuje Janka Beňačková.  Uskutoční sa v sobotu 8 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드. augusta, so štartom z Námestia slobody o 20.15 h. Na výber bude 5 a 10 kilometrová trať vedúca hlavnými zabezpečenými ulicami Piešťan a zeleným parkom Shindoriko Printer Driver.

Pred štartom sa bude dať registrovať na Rázusovej ulici v budove Inštitútu fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie League of Legends pbe. Zaregistrovať sa je však možné aj vopred na tejto adrese Goodnote Gullible Download.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Bežci sa môžu tešiť na pamätné medaile so štýlovými šnúrkami, tombolu a občerstvenie v cene štartovného. Pre prvých troch v každej kategórii – Muži, Muži 40, Muži 50, Ženy a Ženy 40, sú pripravené pekné vecné ceny, a bude aj tombola pre všetkých, čo budú pretekať

Koncerty sa kvôli zhromažďovaniu obmedzenému počtu ľudí tento rok konať nebudú WinIng Eleven 2018 Download. Beh sa uskutoční v spolupráci s Mestom Piešťany.

Zdroj: Tlačová správa Night City Run Piešťany

REKLAMA