Úvod Koktail Nielen športové popoludnie s Happy Move túto sobotu

Nielen športové popoludnie s Happy Move túto sobotu

REKLAMA

Občianske združenie Happy Move na sobotu 16. novembra popoludní pripravilo program plný športu a zábavy. Ideálne je v tento čas zahodiť tablet a mobil a pridať sa k malým i väčším športovcovm mobile naver videos. Zažite popoludnie plný zábavy, pohybu s úsmevom a množstvom prekvapení. Akcia sa koná od 13:00 h do 16:00 h v telocvični Gymnázia Pierra de Coubertina Don't love you mp3 downloads.

 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Vítané sú predovšetkým pre deti od 3 do 10 rokov web template. Čaká na ne množstvo zábavných súťaží a hier s obľúbenými trénermi, gymnastika, ale i ukážky prvej pomoci. Pripravená je tiež diagnostika chrbtice a plochých nôh kvalifikovanou fyzioterapeutkou s dlhoročnou praxou s deťmi 피파99 다운로드.

Projekt Happy Move v Piešťanoch začal fungovať v septembri tohto roka. Jeho cieľom je  zlepšenie pohybovej kultúry u mladistvých monthly contract form. Svoju aktivitu sústreďuje na žiakov v predškolskom a školskom veku. 

Deti z materských a základných škôl už prostredníctvom krúžkov získavajú pozitívny vzťah k pohybu  a učia sa aktívnemu zdravému životnému štýlu.  Dozvedia sa tiež pre aký šport majú danosti a kde by mali rozvíjať svoje predispozície.

Viac info o Happy Move Day, ale i o krúžkoch na 0915 999 355 alebo info@happymove.sk.

Ďalšie informácie nájdete tiež na stránke www.happymove.sk , alebo sa môžete  informovať v škole piešťanských školách. 

-inf-

REKLAMA