Úvod Aktuality Nehoda medzi Trnavou a Špačincami skončila tragicky

Nehoda medzi Trnavou a Špačincami skončila tragicky

REKLAMA
Esesko

Trnavskí policajti vyšetrujú okolnosti dopravnej nehody, ku ktorej došlo dnes v noci na ceste I. triedy medzi Trnavou a obcou Špačince, ako prečin usmrtenia 7공주.

Hovorkyňa krajskej polície Zlatica Antalová informovala, že vodič auta Kia Ceed z doposiaľ neznámych príčin plynule zišiel, bez brzdenia, z cesty vpravo a narazil do stromu when you want to go crazy.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Po náraze začalo auto horieť a privolaný hasiči požiar uhasili. V aute sa nachádzala jedna osoba, žiaľ bez známok života. Vzhľadom na rozsiahle zranenie nebolo na mieste možné určiť jej totožnosť Sony Vegas trial. Pravdepodobne ide o majiteľa vozidla, 38 ročného Trnavčana. Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov nehody niekoľko hodín neprejazdná,“ dodala policajná hovorkyňa google files.

„Na lokalizáciu a likvidáciu bol použitý jeden vysokotlakový prúd. Pri lokalizačných prácach bolo zistené, že vo vozidle sa nachádza torzo ľudského tela 오디널 스케일 다운로드. Pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia ho z auta vyslobodili. Odhadovaná škoda na vozidle bola vyčíslená na hodnotu 6 000 eur,“ informovala o tragickej nehode Lena Košťálová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave.

-red-

REKLAMA