Úvod Aktuality Nákupy pre ľudí v núdzi zbierajú gymnazisti

Nákupy pre ľudí v núdzi zbierajú gymnazisti

REKLAMA

Zbierka mala úspech, pomohla desiatkam ľudí z Piešťan a okolia, ktorí sú kvôli pandémii v núdzi. Štafetu teraz prebrali študenti Gymnázia Pierra de Coubertina Mac Civilization.

„Počas posledných týždňov sme sa s Jurajom Nozdrovickým (iniciátorom myšlienky nákupov) snažili využiť naše priestory a čas na pomoc ľuďom, ktorí sa ocitli kvôli pandémii vo finančnej núdzi game booster. Vaše nákupy tak putovali do desiatok rodín. Sme radi, že sme mohli pomôcť a že sa k tejto aktivite pridali ďalší,“ informovalo kultúrno-kreatívne centrum Arta prostredníctvom facebooku 영화 넬 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V zbieraní nákupov od dobrovoľníkov, ktorí chcú aj naďalej pomáhať, pokračujú študenti Gymnázia Pierra de Coubertina. Trvanlivé potraviny a drogériu im budete môcť priniesť vždy v utorok a vo štvrtok v čase od 16.00 do 18.00 h Microsoft Explorer 11. V súčasnej situácii je hlavná budova uzatvorená, a preto bude prístupný bočný vchod zo strany od mestského úradu.

V uplynulých týždňoch sa do zbierky zapojilo množstvo darcov Pokemon Ruby. Nákupy sa dostali k ľuďom v núdzi prostredníctvom Centra pomoci človeku Piešťany. Ak by ste aj vy radi pomohli, nakúpte v obchode niektoré položky z tohto zoznamu:

Potraviny – trvanlivé mlieko, detská krupica, cereálie, vločky, musli, cukor, cestoviny, slížiky, múka, ryža, sáčkové polievky, čaj, strukoviny (šošovica, fazuľa, hrach), konzervy (paštéty, rybičky), zemiaky, jablká, kečup, horčica, kakao, müsli, korenie, rasca, majorán, piškóty, keksíky, sladkosti

Drogéria – sprchový šampón, mydlo, pasta, kefky (aj detské), detské plienky (veľkosť 1-4), papierové vreckovky, toaletný papier, jar, prach na pranie, čistič na podlahy, wc čistič

Predávame štafetu!
Počas posledných týždňov sme sa s Jurajom Nozdrovickým (iniciátorom myšlienky nákupov) snažili využiť…

Posted by Arta on Tuesday, March 23, 2021

REKLAMA