Úvod Aktuality Nákupmi pomáhajú ľuďom, postihnutým pandémiou

Nákupmi pomáhajú ľuďom, postihnutým pandémiou

REKLAMA

V Piešťanoch sú desiatky ľudí, ktorí si kvôli strate zamestnania alebo úmrtiu príbuzného nemôžu dovoliť spraviť ani bežný nákup gta san andreas 다운로드. Zopár dobrovoľníkov sa rozhodlo pomôcť im. Rozbehli zbierku potravín a drogérie s názvom Malý nákup – veľká pomoc.

Časť priestorov kultúrno-kreatívneho centra Arta na Kollárovej ulici v Piešťanoch sa v uplynulých dňoch zmenila na menší sklad 리버스월드 다운로드. Sú tam uložené trvanlivé potraviny a drogéria pre ľudí, ktorí sa kvôli rok trvajúcej pandémii koronavírusu ocitli v núdzi.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

„Vďaka zmobilizovaniu malej hŕstky darcov sme odovzdali Centru pomoci človeku veľký nákup, ktorý putoval rodinám a ľuďom, ktorým sa vplyvom pandémie zmenila životná situácia natoľko, že sa bežný nákup stal pre nich otázkou prežitia,“ informovala Arta Letters Century program.

Ide o matky samoživiteľky, ktoré náhle prišli o prácu, ale aj o rodiny, ktorým koronavírus zobral niekoho z blízkych. Po zaplatení nájmu im nezostanú peniaze na bežné nákupy a preto sa obracajú na Centrum pomoci človeku Piešťany 아크로니스 트루이미지 2014 다운로드. Jeho pracovníci už vďaka zbierke v Arte odovzdali prvých osem nákupov. „Pre veľký balík potravín si prišla aj pani Mária, matka šiestich malých detí,“ oznámilo Centrum pomoci človeku bad guy.

Ak by ste aj vy radi pomohli, nakúpte v obchode niektoré položky zo zoznamu, ktorý nájdete nižšie. Svoj nákup môžete priniesť do kultúrno-kreatívneho centra Arta (Kollárova 2, Piešťany) v pondelok, stredu a piatok od 16.00 do 18.00 h. Prostredníctvom charitatívnej organizácii Centrum pomoci človeku sa darované potraviny a drogéria dostanú k ľuďom z Piešťany, ktorí ich najviac potrebujú.


Potraviny: trvanlivé mlieko, detská krupica, cereálie, vločky, musli, cukor, cestoviny, slížiky, múka, ryža, sáčkové polievky, čaj, strukoviny (šošovica, fazuľa, hrach), konzervy (paštéty, rybičky), zemiaky, jablká, kečup, horčica, kakao, müsli, korenie, rasca, majorán, piškóty, keksíky, sladkosti

Drogéria: sprchový šampón, mydlo, pasta, kefky (aj detské), detské plienky (veľkosť 1-4), papierové vreckovky, toaletný papier.

Čističe: jar, prach na pranie, čistič na podlahy, wc čistič


Vďaka zbierke potravín a drogérie v ARTE sme mohli pomôcť ôsmim rodinám, ktoré sa ocitli v kríze. Pre veľký balík…

Posted by Centrum Pomoci Človeku on Sunday, March 7, 2021

REKLAMA