Úvod Aktuality Na očkovanie sa už môžu hlásiť aj 40-roční

Na očkovanie sa už môžu hlásiť aj 40-roční

REKLAMA

Z vakcinačných centier, ktoré podávajú očkovaciu látku od firmy AstraZeneca to majú obyvatelia Piešťan a okolia najbližšie do Trnavy, Nového Mesta nad Váhom a Trenčína 2conv 다운로드. Záujemcov s vekom 40 a viac rokov by mohli na očkovanie zavolať už pred najbližším víkendom.

Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský oznámil, že od 13 x as a character. apríla sa na očkovanie proti ochoreniu covid-19 môžu prihlásiť už aj ľudia nad 40 rokov. Dodal, že rezort zvažuje aj možnosť otvorenia čakárne bez obmedzenia veku Myway download.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Pre záujemcov do 60 rokov je určená vakcína AstraZeneca, ktorou v Trnavskom kraji očkujú vo vakcinačných centrách zriadených župou. Okrem krajského mesta fungujú cez víkendy aj v Skalici a v Dunajskej Strede 제미니 맨 다운로드. Piešťanci to však majú blízko aj do Nového Mesta nad Váhom a Trenčína. V registračnom formulári si preto môžu zvoliť aj tieto miesta.

„Naďalej platí, že nerozhoduje rýchlosť registrácie, ale výlučne vek a dostupné kapacity v zvolených očkovacích centrách,“ informoval dnes Trnavský samosprávny kraj, ktorý doteraz podal vakcínu AstraZeneca 41-tisíc záujemcom Free download of animations.

Každý, kto spĺňa kritérium veku, môže vyplniť formulár na adrese https://vakcinacia.nczisk.sk/registracia. Na očkovanie by sa mal dostaviť najskôr 10 minút vopred. Musí mať so sebou občiansky preukaz a preukaz poistenca.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA