Úvod Aktuality Na Hotelovej akadémii sa po prvý raz konal Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera

Na Hotelovej akadémii sa po prvý raz konal Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera

REKLAMA
Esesko

V utorok 11. apríla sa v Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera Piešťany konal prvý ročník súťaže Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera Janiceed. Žiaci súťažili v príprave kávy, čaju, čokoládových praliniek a servírovaní vína. Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera nadväzuje na súťaž Mladý someliér, ktorá sa tento rok konala v Piešťanoch už po osemnásty raz 이클립스 jad 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Súťažného podujatia sa zúčastnilo spolu 57 súťažiacich Soaon Odyssey Scale. Okrem už tradičnej súťaže Mladý someliér, ktorej dušou je významný slovenský enológ prof. Fedor Malík, pribudli súťaže Slovak Barista Cup Junior, Junior Tea Tender a Junior Chocolatier rpgxp 다운로드. Posledné dve menované súťaže sú jedinými svojho druhu na Slovensku. „Veľmi ma teší, že nás prišla pozrieť odborná i laická verejnosť sql server 2005 다운로드. V rámci exkurzie prišla aj škola z Trebišova, pre ktorú sme pripravili sprievodný program,“ povedal riaditeľ Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera Piešťany Ladislav Blaškovič MasterCam x8. Počas dňa predviedli žiaci Hotelovej akadémie získané zručnosti pri vyrezávaní ovocia či zdobení medovníkov.

Slávnostné vyhodnotenie sa uskutoční popoludní Download backtrack 5. „Každá súťažná disciplína bude odmeňovaná osobitne. Zároveň sa budú sčítavať body najúspešnejšej školy, ktorá získa Piešťanský pohár Ľudovíta Wintera 윈도우 10 1903 다운로드. Súhlas na pomenovanie súťaže dali aj priami potomkovia Ľudovíta Wintera,“ doplnil Blaškovič. Výsledky jednotlivých súťaží doplníme po ich obdržaní 8090 가요 다운로드.

-vv-

REKLAMA