REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V stredu 1. augusta popoludní pribudla v obci Banka na fasáde kultúrneho domu knižná búdka. Autorom nápadu je obyvateľ Marek Polák, ktorý vlastní internetový antikvariát 타임 패러독스 다운로드. Realizáciu zabezpečil sponzorsky s finančnou podporou obce Banka. 

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Drevenú búdku nájdete pod prístreškom autobusovej zástavky oproti Kostolu sv Download the aviator. Martina na Topoľčianskej ceste. Knihy je možné bezplatne si vypožičať alebo vziať, rovnako je možné ich darovať. Vkladať dnu sa smú publikácie bez poškodení, plesní a pachov Free download of Black Priests.

Búdka skrýva na poličkách viac ako 50 kníh všetkých žánrov; okrem beletrie v nej nájdete aj praktické knihy či publikácie pre deti 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드. Autor nápadu a správca v jednej osobe bude knihy priebežne kontrolovať, triediť a obmieňať. Zaujímavosťou je, že v búdke sa nachádza taktiež špeciálna priehradka na zhruba tucet CD nosičov s hudbou a DVD nosičov s filmami Samsung Restore Solution.

Na bočných stranách knižnej búdky sa nachádza stručný návod a kontakt na správcu Millennium Fox Fox. Marek Polák plánuje v budúcnosti osadiť v inej lokalite obce ďalšiu takúto búdku.

Bananský hlásnik, vv-

REKLAMA