Úvod Koktail Miš Maš bazár už túto sobotu. Posuňte nepotrebné ďalej, získajte, čo potrebujete

Miš Maš bazár už túto sobotu. Posuňte nepotrebné ďalej, získajte, čo potrebujete

REKLAMA

V sobotu 28. septembra sa v Piešťanoch uskutoční druhý ročník Miš Maš bazáru. Posuňte nepotrebné veci ďalej, získajte, čo potrebujete Minecraft 1.5.2 Forge. Podujatie sa tento rok presúva z Elektrárne Piešťany do priestorov vznikajúceho kultúrno-kreatívneho centra Arta na Kollárovej ulici.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Miš Maš bazár je komunitné podujatie, ktoré je zamerané na využitie a recykláciu starých a nepoužívaných vecí forza horizon 3. Cieľom je združiť komunitu ľudí, ktorí chcú posunúť svoje nepotrebné veci ďalej alebo si uloviť originálne kúsky. Pretrieďte teda šatník, vypracte povaly, preleštite nepoužívaný porcelán, oprášte staré obrazy, vytiahnite zabudnuté kúsky a príďte na druhý ročník Miš Mašu Ccna dump download!

Tento rok bude   v jesennom šate. V sobotu 28. septembra si budete môcť od 10:00-18:00 h nakúpiť alebo posunúť ďalej svoje nepotrebné kúsky, užiť si bazárovú atmosféru, workshopy a stretnúť sa so svojimi známymi i swear 다운로드.

Všetci záujemcovia o predajné miesto sa môžu do 25.9. registrovať na mismas.bazar@gmail.com. Kapacita miest pre predajcov je obmedzená.

Viac info na FB udalosti 패킷 트레이서 6.1 다운로드.

-inf- Foto: Miš Maš

REKLAMA