Úvod Aktuality Mestskí policajti sa po roku a pol nasťahovali do zrekonštruovaných šatní

Mestskí policajti sa po roku a pol nasťahovali do zrekonštruovaných šatní

REKLAMA

Významnou investičnou akciou z konca minulého roka bola rekonštrukcia budovy metskej polície, ktorú spolu s prevádzkou diskotéky a reštaurácie poškodil oheň a následne voda 10 artyboard 다운로드. júla 2015. Okrem šatne požiar zasiahol aj posilňovňu a menší sklad.

REKLAMA
Chlapci na panvici
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger

S požiarom bojovalo takmer 50 profesionálnych a dobrovoľných hasičov z Trnavského kraja s dvadsiatimi kusmi techniky 산하련 다운로드. Požiar poškodil strechu, stropné časti, krov, podlahy, okná, dvere, vnútorné omietky, elektroinštaláciu aj stožiar kamerového systému s príslušenstvom 입고증 다운로드. Celková škoda bola vyčíslená na 340-tisíc eur. V hre bolo aj úmyselné zapálenie. O rok nato vietor strhol nezaistenú poškodenú strechu z budovy movie Tuhon.

msp2

Zničená budova prešla kompletnou rekonštrukciou. „Dodávateľom prác bola firma Kreditstav a.s Download Alice movie from Wonderland. Odovzdanie diela zdržalo odvlhčovanie priestoru s účelom dodržania technických podmienok lepenia PVC krytiny,“ informovala hovorkyňa mesta Eva Bereczová 가상 디스크 다운로드. Cena rekonštrukčných prác dosiahla 77 378,93 eur.

Mesto Piešťany, red; video: vv-

REKLAMA