Úvod Aktuality V Elektrárni prezentovali aktivity a nápady Made in Piešťany

V Elektrárni prezentovali aktivity a nápady Made in Piešťany

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 28. apríla sa v priestoroch Elektrárne Piešťany konalo prvé podujatie s názvom Made in Piešťany. Počas večera predstavilo deväť jednotlivcov a združení formou prezentácie svoje kreatívne nápady a zaslúžilú činnosť Seongju video. Podujatie v prítmí Elektrárne otvorilo vystúpenie Folklórneho súboru Žito. Na záver sa v priestoroch galérie konala afterparty. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Myšlienka združiť a odprezentovať kreatívnych a šikovných Piešťancov zvyšku obyvateľov sa zrodila v hlave Kataríne Uherovej v novembri minulého roka Windows 10 .net framework 3.5. „Samotný názov Made in Piešťany bol nápad kolegyne Pavlíny Brzej, za čo som jej dnes viackrát poďakovala. Naozaj si myslím, že je to dobrý názov, dobrá akcia, dobrý koncept Healthcare. Verím, že budeme mať postupne dosť možností ho vylepšovať a prinášať viac živých vstupov, nie len dva, ako boli dnes,“ povedala riaditeľka Elektrárne Piešťany Blanka Berkyová a dodala, že Made in Piešťany je nielen priestorom pre prezentáciu, komunikáciu, ale aj sieťovanie a dobrú zábavu Download the appointment.

Na pôde Elektrárne Piešťany s prezentáciami vystúpili:
– Katarína Agnetová z Folklórneho súboru Žito
– Juraj Mráz z Piešťanského fotoklubu
– Katarína Hallová z Občianskeho združenia Pro Winter
– Dušak Knap z neziskovej organizácie Inštitút pre trvalo udržateľný rozvoj
– Aurel Rusnák z Občianskeho združenia Kvas
– architektka a organizátorka Dní Architektúry Eva Rohoňová
– architektka a spoluautorka objektu UWO na Lide Lívia Gažová z Občianskeho združenia Centrum architektúry
– Adrián Páleš zo spoločnosti Ridelo (cyklistická nabíjačka na smartfón)
– Adam Kvasnica z Rádia Piešťany

Na zozname výnimočných Piešťancov a piešťanských združení je spolu 45 mien a názvov 아이언맨 3 자막 다운로드. „Sondovali sme, kde môže byť ukrytá duša Piešťan. Je to ten základ, ktorý chceme ukázať svetu na prvom stretnutí. Žijem tu veľmi krátko a neviem toho o Piešťanoch až tak veľa, no myslím si, že práve títo ľudia dodávajú mestu tú správnu esenciu,“ prezradila Berkyová. Ďalší večer je naplánovaný na piatok 30 hosts 파일 다운로드. júna.

-vv-

REKLAMA