Úvod Aktuality Leto v trnavskej župe: rodiny s deťmi budú môcť cestovať autobusom za...

Leto v trnavskej župe: rodiny s deťmi budú môcť cestovať autobusom za 1 euro

REKLAMA

Trnavská župa pripravila pre dospelých s deťmi tzv. rodinný cestovný lístok. V prímestskej autobusovej doprave budú môcť cestovať za symbolické 1 euro 100세 인생 다운로드. Je to ďalší z krokov, ktorým župa podporuje cestovný ruch a propaguje strávenie tohtoročného leta na svojom území.

„Našich obyvateľov a návštevníkov chceme motivovať, aby strávili blížiace sa leto v trnavskej župe Windows 10 English Language Pack. Rozhodli sme sa preto zaviesť zvýhodnené cestovanie za prírodnými a kultúrnymi krásami trnavskej župy. Rodiny s deťmi tak budú môcť objavovať pestrosť nášho regiónu ťahajúceho sa od českých hraníc až k maďarským,“ povedal o uvedení novinky trnavský župan Jozef Viskupič Samsung genuine firmware download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
PN Taxi
Knebl

Tento benefit budú môcť cestujúci využívať od 1. júla 2020, a to počas víkendov, sviatkov a dňoch pracovného pokoja a voľna. Na rodinný lístok bude možné prepraviť až päť osôb v kombinácii dvaja dospelí plus tri deti alebo jeden dospelý plus štyri deti Steam downloads around the world. V každej skupine musí byť aspoň jedna dospelá osoba a jedno dieťa do 18 rokov.

Nový druh cestovného lístka bude platný na linkách všetkých troch zmluvných dopravcov trnavskej župy – Arriva Trnava, SAD Dunajská Streda a SKAND Skalica 나는 부정한다 다운로드. Župa si od jeho zavedenia sľubuje aj zatraktívnenie verejnej dopravy pre špecifické skupiny cestujúcej verejnosti a rozvoj ekologickej mobility vo všeobecnosti.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA