Úvod Novinky Letné florbalové dni 2021: Zážitkový kemp pre deti plný pohybu

Letné florbalové dni 2021: Zážitkový kemp pre deti plný pohybu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Intenzívny denný športový kemp plný nezabudnuteľných zážitkov organizuje flobralový klub FBC Páv Piešťany od 5. do 10. júla 2021 Automatic tee store. Hneď v úvode letných prázdnin sa môžu deti pod vedením skúseného trénera aj hráča juniorskej extraligy naučiť základy florbalu alebo sa v tomto športe zdokonaliť 카1 더빙 다운로드.

Letné florbalové dni 2021 budú plné zábavných aktivít a intenzívneho pohybu. Účastníci vo veku 6 až 13 rokov absolvujú cvičenia v prírode, ale aj výstup na Ahoj s opekačkou 이혼서류 다운로드. Tešiť sa môžu na celodenný športový program so súťažami v streľbe na terče i súťažou o kráľa nájazdov. Ide o denný kemp, ale organizátori z FBC Páv Piešťany pre deti pripravili aj jednu noc plnú zážitkov Windows Media Encoder.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vyvrcholením Letných florbalových dní 2021 bude exhibičný zápas so skúsenými extraligovými juniormi a veľkolepý florbalový turnaj, na ktorom v duchu olympizmu zvíťazia všetci zúčastnení 모뉴먼트 밸리 다운로드. Už teraz je pre každého pripravené spomienkové tričko i medaila.

Pre deti bude zabezpečený pitný režim i teplá strava. Cena: 115 eur (členovia klubu FBC Páv Piešťany majú zľavu 20 eur a súrodenci sa môžu zúčastniť za zvýhodnenú cenu). Turnus trvá od pondelka pondelka 5. júla do soboty 10. júla od 19.00 do 15.30 h + jedna noc.

Deti vo veku 6 až 13 rokov môžete prihlásiť na tel. čísle 0903 926 537 alebo na e-mailom na info@pavpiestany.com.

Letné florbalové dni 2021 pre deti sú realitou!

Po prvýkrát sa bude deťom venovať hlavný kouč spoločne s hráčom…

Posted by FBC Páv Piešťany on Saturday, May 29, 2021

REKLAMA