Úvod Novinky Lajfky prinášajú tento týždeň top salsu i rock

Lajfky prinášajú tento týždeň top salsu i rock

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub Lajfky v hoteli Eden má stále viac priaznivcov. Týždeň čo týždeň sa vám snaží prinášať živé koncerty zaujímavých skupín z blízka i väčších vzdialeností OneNote 2019. Tento týždeň sa môžete tešiť opäť na jam session, ale hlavne na Marco Pillo Salsa Band a kapelu Emma.

 5.  4 internet vaccine. 2018 Jam Session / Open Mic – vstup voľný

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Kto príde, môže si zahrať a zaspievať. K dispozícii je PA systém, bicie, (takmer vždy) klávesy, gitarové a basové kombá je potrebné dohodnúť vopred, väčšinou sú toad for oracle 12 다운로드. Hrá sa rock and roll, country, folk, blues… a čo príde. Všetci muzikanti vítaní

 6.  4. 2018 Marco Pillo Salsa Band ( LIVE SALSA BAND ) vstupné 7€

Skladateľ, aranžér, spevák a gitarista Marco Pillo sa narodil v roku 1975 v Bratislave vk 동영상 다운로드. Už ako trinásťročný pôsobil v komornom orchestri Alexandra Móžiho, s ktorým koncertoval po Európe. Neskôr študoval na konzervatóriu v Bratislave Download Chrome NewTab. V Španielsku – konkrétne v Granade, Seville, Marbelle a Barcelone – študoval hru na gitaru, spev a prenikal do krás španielskeho flamenca. V súčasnej dobe tvorí a žije na Slovensku 웰컴 투 사우스 다운로드. Počas svojho pôsobenia natočil niekoľko CD, na ktorých sa predstavil ako gitarista a spevák. Marco účinkuje v muzikáli Carmen a stal sa sólistom SND Download chrome flash files.

Z Marcovej autorskej dielne pochádzajú nielen jeho vlastné koncertné skladby, vydané CD, skladby pre iných interpretov, ale je aj autorom hudby k divadelnému predstaveniu César a Drana alebo Příliš drahá Mathilda (Praha) man who became the King of the Light Sea. Má svoje vlastné nahrávacie štúdio, kde komponuje aj filmovú hudbu.

V súčasnej dobe vystupuje ako sólista aj s vlastnou kapelou, ktorá nesie jeho meno – Marco Pillo Salsa Band Download The Browman. Je to zoskupenie najlepších hráčov na SK – gitara Michal Bugala, bass Richard Gajlík, percusie Angel Vohlárik, piano Peter Wilcheck, saxafón Ladislav Banga, trombón Jožko Vöroš, trubka Tibor Ďuriak, bicie Emil Frátrik Hancom Taza Practice 2019. V zoskupení pôsobí aj tanečníčka Erika, ktorá robí workshop a tanečné show počas latino produkcie. Marco sa snaží svojim záberom prekračovať všetky štýly a žánre. Kapela hrá celosvetové hity aj hity prearanžované do Latina, Salsy, Bachaty, atď.

„Chcem robiť hudbu, ktorá osloví všetkých a bude sa páčiť. Pracujem na všetkých štýloch, nikdy sa neriadim podľa predom určených šablón,“ vysvetľuje Marco,“vo chvíli kedy zleniviete, všetko je zle. Hudba je niečo, čo sa neustále vyvíja, je to neuchopiteľná vibrácia, niečo, čo Vás núti ísť stále ďalej…“

 

7. 4. 2018 EMMA ( ROCK, POP, COUNTRY ) vstupné 3€

S kapelou Emma z Bratislavy si zatancujete i zaspievate, ale hlavne sa dobre zabavíte. Kapela tvoria dvaja ostrieľaní hudobníci Emil a Marián. Chlapci vám zahrajú a zaspievajú slovenské, české a svetové hity od šesťdesiatych rokov až po súčasnosť v štýle country, POP, rock, cigánske piesne i repete hity, ktoré vám radi predvedú na nablýskaných klávesoch, gitarách a zlatom saxofóne.

PR

REKLAMA