Úvod Aktuality Kvôli oprave cesty na Havran sa kolóny zatiaľ netvoria

Kvôli oprave cesty na Havran sa kolóny zatiaľ netvoria

REKLAMA

Stavebné práce aktuálne prebiehajú na dvoch úsekoch pod sedlom Havran, dopravu riadi prenosná svetelná signalizácia. Kolóny sa v stredu popoludní netvorili noise meter app.

Začala sa dlho očakávaná rekonštrukcia cesty II/499 na horský priechod Havran, ktorá prepája okresy Piešťany a Topoľčany mmd 다운로드. Dôležitá pre bezpečnosť cestnej premávky bude najmä stabilizácia svahov, tie sa v niektorých miestach zosúvali. Okrem nového povrchu pribudnú nové zvodidlá a vybudovaný bude aj nový systém odvodnenia cesty Watman download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

Stavebné práce môžu podľa zmluvy uzatvorenej medzi Trnavským samosprávnym krajom a firmou Swietelsky Slovakia trvať 12 mesiacov. Prebiehajú za použitia prenosnej svetelnej signalizácie Download the document viewer. Už teraz je prejazd vozidiel v dvoch úsekoch zabezpečovaný striedavo v jednom jazdnom pruhu.

V stredu 24. februára okolo 16.00 h sa dlhé kolóny pred prenosnými semaformi netvorili Download Acronis True Image 2018. Vodiči však museli strpieť mierne zdržanie.

Trnavský samosprávny kraj zaplatí za opravu 4,4 kilometra dlhého úseku z obce Banka po hranicu s Trenčianskym samosprávnym krajom 2,2 mil. eur. Projekt je financovaný z európskych zdrojov v rámci Integrovaného regionálneho operačného programu.

Text: Martin Palkovič Foto: Viktor Vrábel

REKLAMA