Úvod Aktuality Kúpeľná kaplnka bude mať novú vežu

Kúpeľná kaplnka bude mať novú vežu

REKLAMA

Po vlaňajšej rekonštrukcii exteriéru Kaplnky Božského Srdca Ježišovho pri Kolonádovom moste začala v uplynulých dňoch aj výmena jej 9 metrov vysokej veže, ktorá bola v zlom statickom stave lg g2 driver.

Pred rokom sa výzor najnavštevovanejšieho miesta v centre Piešťan zlepšil vďaka oprave fasády Kúpeľnej kaplnky, jej vežička však zostala v pôvodnom stave 원서 pdf 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na základe statického posudku potrebovala táto časť stavby kompletnú výmenu, ktorá aktuálne prebieha pod dohľadom Krajského pamiatkového úradu v Trnave Hancom trial. Rekonštrukciu 9 metrov vysokej veže bolo nutné realizovať oddelenie od fasády, preto bude celý projekt opravy Kaplnky Božského Srdca Ježišovho dokončený až v najbližších týždňoch 영화 해로 다운로드.

Na rozdiel od samotnej stavby, ktorú spravuje cirkev, patrí predpolie Kúpeľnej kaplnky samospráve. V mestskom rozpočte na rok 2020 je vyhradených 25-tisíc eur na spracovanie projektovej dokumentácie k novej podobe celého priestoru pred Kolonádovým mostom s napojením na pešiu zónu tutu.

-red-

REKLAMA