Úvod Aktuality Kúpeľná kaplnka bude mať novú vežu

Kúpeľná kaplnka bude mať novú vežu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Po vlaňajšej rekonštrukcii exteriéru Kaplnky Božského Srdca Ježišovho pri Kolonádovom moste začala v uplynulých dňoch aj výmena jej 9 metrov vysokej veže, ktorá bola v zlom statickom stave lg g2 driver.

Pred rokom sa výzor najnavštevovanejšieho miesta v centre Piešťan zlepšil vďaka oprave fasády Kúpeľnej kaplnky, jej vežička však zostala v pôvodnom stave 원서 pdf 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na základe statického posudku potrebovala táto časť stavby kompletnú výmenu, ktorá aktuálne prebieha pod dohľadom Krajského pamiatkového úradu v Trnave Hancom trial. Rekonštrukciu 9 metrov vysokej veže bolo nutné realizovať oddelenie od fasády, preto bude celý projekt opravy Kaplnky Božského Srdca Ježišovho dokončený až v najbližších týždňoch 영화 해로 다운로드.

Na rozdiel od samotnej stavby, ktorú spravuje cirkev, patrí predpolie Kúpeľnej kaplnky samospráve. V mestskom rozpočte na rok 2020 je vyhradených 25-tisíc eur na spracovanie projektovej dokumentácie k novej podobe celého priestoru pred Kolonádovým mostom s napojením na pešiu zónu tutu.

-red-

REKLAMA