Úvod Kultúra Kino Fontána premieta aj u vás doma, tu je návod

Kino Fontána premieta aj u vás doma, tu je návod

REKLAMA

Virtuálne premietanie z piešťanského Kina Fontána štartuje v utorok 27. októbra česko-slovenskou rozprávkou Hodinárov učeň. Namiesto kinosály môžete film pozerať v pohodlí domova orange for oracle 6.0 다운로드.

Mestské kultúrne stredisko Piešťany nadviazalo spoluprácu so Slovenským filmovým ústavom a bratislavským Kinom Lumiére a od tohto týždňa až do odvolania prísnych protiepidemických opatrení bude premietať v rámci projektu Kino doma 포미닛 싫어 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi

„Napriek nášmu presvedčeniu, že najlepším miestom na plnohodnotné sledovanie filmov je kinosála s veľkým plátnom a výnimočným zvukom a obrazom, mimoriadne situácie si vyžadujú mimoriadne riešenia Kara Honey Download. Ak nemôže divák prísť do kina, musí ísť kino za divákom,“ uvádza na svojej web stránke Kino Fontána.

Ide o spôsob ako môžu diváci podporiť svoje miestne kino a legálne si pozrieť vybrané filmy Man Running the Chart. Na rozdiel od video on demand služieb začínajú predstavenia projektu Kino doma vždy v presne určený čas ako live stream. Film si nemôžete stopnúť, zastaviť, pretočiť ani odložiť na zajtra, ale tak ako v kine, absolvujete ju neprerušene v stanovenom čase Justice League. Môžete (ale nemusíte) s ďalšími divákmi a diváčkami četovať online – pred, počas i po premietaní. Čet si, samozrejme, môžete deaktivovať a filmu sa venovať nerušene.

Ako na to?
1. Skontrolujte si, či sa bez problémov viete dostať na stránku www.kino-doma.sk.
2. Overte si (pre istotu) kvalitu svojho internetového pripojenia
Zakúpte si vstupenku na web stránke fontana-piestany.sk (predstavenie je možné sledovať len na Slovensku, nekupujte si vstupenky, ak ste v zahraničí)
3. Stream je k dispozícii 15 min. pred začiatkom predstavenia:
a) Na stránke kino-doma.sk kliknite na: „Vstup do kinosály“
b) Zadajte svoje heslo (heslo nájdete v e-maile „Potvrdenie o nákupe vstupeniek“)
Ak sa vám nedarí e-mail nájsť, skontrolujte si priečinok „spam/nevyžiadaná pošta“, či „automatická pošta“.
V prípade, že vám heslo nefunguje, napíšte na info@kino-doma.sk.

Zdroj: kino-fontana.sk

REKLAMA