Úvod Aktuality Kaštieľ v Rakoviciach láka zamilovaných

Kaštieľ v Rakoviciach láka zamilovaných

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Pri príležitosti blížiaceho sa sviatku zamilovaných dostal areál Strednej odbornej školy regionálneho rozvoja v Rakoviciach valentínsku výzdobu Pebook app. Postarali sa o ňu zamestnanci školy, ktorá vychováva aranžérov, záhradníkov i pracovníkov v oblasti cestovného ruchu.

„V týchto ťažkých časoch by sme ľuďom radi vyčarili úsmev na tvári a priniesli im trochu radosti,“ hovoria autori výzdoby areálu Strednej odbornej školy regionálneho rozvoja v Rakoviciach Endhiran 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Za dodržania všetkých aktuálne platných protiepidemických opatrení si môžu prísť zamilované páry alebo aj rodiny s deťmi spraviť do areálu kaštieľa fotografiu Download Cadillac and Dynaso. Velentínska výzdoba z dielne profesionálov je zároveň inšpiráciou pre každého, kto si chce pre

Vstup do rozsiahleho anglického parku zdobia aranžmány, ktorých súčasťou je valentínska pergola s kvetinovými guľami solidworks 다운로드. Okoloidúcich zaujmú srdcia na historickej bráne, ale škola sa môže pochváliť aj drobnou valentínskou výzdobou, napríklad brošňami s ľudovým motívom 링크 된 동영상 다운로드.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA