Úvod Koktail Karavanisti prídu na jarný zraz. Návštevníci kolookruhu sa môžu zastaviť na guláš

Karavanisti prídu na jarný zraz. Návštevníci kolookruhu sa môžu zastaviť na guláš

REKLAMA

Počas nadchádzajúceho víkendu od 5. do 7. mája sa v Campingu Pullmann uskutoční Jarný zraz 심슨 더무비 다운로드. V sobotu 6. mája sa v priestoroch Saint Tropez Baru, ktorý je súčasťou areálu campingu, tiež otvoria sezónu pre širokú verejnosť.  V rámci toho sa bude podávať popoludní guláš a grilované špeciality fusion 360. Zájdite teda na Kolookruh Sĺňava a zastavte na ľavej strane Váhu pod Červenou vežou.

Pre karavanistov je v piatok večer o 18:00 h pripravené privítanie a grill party shapes. V sobotu si  účastníci Jarného zrazu užijú voľný program, v rámci ktorého môžu navštíviť Kúpele Piešťany a vyskúšať procedúry, alebo absolvovať výlet po cyklotrasách či prehliadku Parku miniatúr v Podolí 두시탈출 컬투쇼 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl

Podvečer sa zapoja do otvorenia sezóny v Saint Tropez Bare, kde sa bude od 15.00 h podávať tradičný hovädzí guláš a budú sa grilovať rôzne špeciality Windows 10 trial. Večer je naplánovaná opekačka pri táboráku. „V týchto dňoch sa brány kempu otvárajú pre nadšencov karavaningu a od tohto víkendu si budú môcť návštevníci užívať letnú sezónu a obyvatelia Piešťan a okolia tiež služby bufetu na cyklotrase free horoscopes. Saint Tropez Bar zahajuje svoju poslednú sezónu tak ako ho poznáme, takže určite neváhajte prísť. Ostatné si pre vás necháme ako prekvapenie,“ pozýva majiteľ Jozef Pullmann 알라딘 애니메이션 자막 다운로드.

-rp-

REKLAMA