Úvod Novinky JUMPING OPEN AIR rozskáče piešťanskú Lodenicu aj tento rok

JUMPING OPEN AIR rozskáče piešťanskú Lodenicu aj tento rok

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ak ešte nemáte program na Sviatok práce 1. mája 2021 (sobota), srdečne Vás pozývame na už tradičnú oslavu príchodu tohto krásneho mesiaca športovým podujatím – cvičením na trampolínkach pod holým nebom – JUMPINGOM 환상수호전 다운로드.

My, nadšenci športu veríme, že dovtedy bude všetko ako má, a bude nám umožnené cvičiť na čerstvom vzduchu a patrične to oslávime, spoločne, na viac než 5-hodinovej párty plnej zábavy, endorfínov, hudby, priateľov…

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Tento rok to bude už v poradí 8 Download dinosaurs on the Korean peninsula. ročník párty nesúcej tento názov. Každoročne pribúdajú noví fanúšikovia tohto podujatia, prichádzajú jumperi nielen zo Slovenska, ale aj z Čiech, či Rakúska Naver Sports Download. Preto očakávame vysokú účasť cvičiacich aj tento rok a veríme, že prekonáme dvestovku.

Prostredie Lodenice je ideálne na takéto masové podujatia, zúčastniť sa môžu všetci, ktorí si radi zaskáču päťhodinový maratón s minimálne desiatimi profi inštruktormi a inštruktorkami 태양의 후예 노래 다운로드.

Viac informácií o akcii a info o rezerváciách trampolín nájdete vo facebookovej udalosti:
Jumping OPEN AIR Párty – 1 happy birthday songs. Máj Vitaj! 2021 – VIII. ročník alebo na tel. č. 0949759901 (Sju).

Tento rok chceme obohatiť akciu o sprievodný program v podobe stánkov, v ktorých budú prezentovať svoje výrobky či služby podnikatelia z Piešťan aj okolia Wait and you. V prípade, ak by ste sa chceli zapojiť, kontaktujte 0949759901.

Tešíme sa na Vás!!!
JUMPING nás spája :)

 

REKLAMA