Úvod Novinky Jesenný beh okolo Sĺňavy je tu

Jesenný beh okolo Sĺňavy je tu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V sobotu 20. októbra si môžete do sýta zabehať okolo Sĺňavy a zmerať si sily s desiatkami ďalších bežcov. V tento deň sa koná už 9 java spring. ročník podujatia ON Semiconductor Jesenný beh okolo Sĺňavy.


Usporiadateľ:  OZ Sĺňava Piešťany spolu s Atletický oddielom TJ Družba Piešťany

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Termín: 20 Download an earlier version of Chrome. októbra 2018

Miesto štartu: u DINA, val na priehrade Sĺňava

Prezentácia: v deň pretekov od 9:30 do 10:45 priamo na mieste štartu, u DINA prezentácia štafiet končí o 10:15!! 지포스 그래픽카드 다운로드!

Štartovné: žiacke kategórie zdarma, ostatné kategórie 3 €, štafeta 5 € (spolu za 2 členov. Zamestnanci ON Semiconductor majú po predložení zamestnaneckej karty pri registrácií štartovné zdarma

Popis trate: trať vedie po hrádzi okolo vodnej nádrže – Sĺňava – asfaltový povrch
kategória mužov a žien beží 1 celý okruh okolo Sĺňavy (cca logitech webcam. 12 km)

Kategórie – Dĺžka trate:

muži A, B a C (do 39, 40-49 a nad 50) 12 km
ženy (bez rozlíšenia veku) 12 km

najmladšie deti (rok.nar exid hot pink mp3. 2006 až 2011) 200 m
predškoláci (rok.nar. 2012 a mladší) 100 m

+ štafeta 2-členná štafeta (bez rozlíšenia členov) 12 km

Štart: 11:00 hod 런웨이브 다운로드. – štart muži + ženy + štafety – časový limit 1 hod. 15 min.
po odštartovaní mužov a žien nasleduje štart detí

Pokyny pre štafety: je možné akékoľvek zloženie dvoch členov, striedanie je na občerstvovacej stanici (pri vodnolyžiarskom vleku, asi v polovici trate), organizátor zabezpečí odvoz členov štafety, ktorí pobežia druhý úsek na miesto výmeny (odchod z miesta prezentácie o 10:30 !), členovia štafiet bežiacich prvý úsek nemajú odvoz do cieľa zabezpečený (do cieľa sa musia prepraviť „po vlastných“)

Ceny: získajú prví traja v kategórii hidden folks. Každý účastník obdrží občerstvenie – čaj, iontový nápoj (v cieli), obed. Výsledky budú vyhlasované priebežne, resp. po dobehnutí hlavnej kategórie Download Cubase Autotune.

Funkcionári: Michal Fiala- riaditeľ pretekov – tel.kontakt: 0908 / 437 110

Upozornenie: Preteká sa podľa pravidiel atletiky a týchto propozícií, pretekári štartujú na vlastné nebezpečenstvo, za plnej cestnej premávky na moste Piešťany – Banka a na vale (cyklisti, korčuliari, chodci), sú povinní dodržovať pravidlá cestnej premávky, pokyny usporiadateľov a sú povinní podriadiť sa rozhodnutiu rozhodcu a organizátorov 번개손 다운로드. Organizátor nezabezpečuje prvú pomoc. Pretekári štartujú na vlastnú zodpovednosť. Organizátor nezodpovedá za odložené veci. Po dohode je možnosť cenné veci uschovať 심즈3 오리지널 다운로드. Organizátor má právo použiť zvukové, obrazové a iné záznamy z preteku pre propagačnú činnosť.

-inf- Ilustr. foto: Soňa Drahovská

REKLAMA