Úvod Novinky Hokej: Nové vedenie Havranov bilancovalo polrok svojho pôsobenia

Hokej: Nové vedenie Havranov bilancovalo polrok svojho pôsobenia

REKLAMA

21. novembra popoludní zhodnotilo nové vedenie HK Havrani šesť mesiacov svojho pôsobenia. Na valnom zhromaždení združenia v máji tohto roka boli do rady zakladajúcich členov nominovaní noví členovia Flash download. Vďaka finančnému daru Raiffeisen banky sa v nedeľu podarilo otvoriť hokejovú škôlku pre najmenších – Havránok. Združenie pracuje na zintenzívnení spolupráce s rodičmi orange for oracle 6.0 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„V apríli ma oslovili kamaráti, ktorí majú deti tiež na hokeji 포미닛 싫어 다운로드. Pozerali sme sa na tréningový proces detí a dohodli sme sa, že každý z nás dokáže pridať hokeju nejaké skúsenosti. Tému sme prediskutovali s pánom Lušňákom Kara Honey Download. Dohodli sme sa na spolupráci i s ním, nakoľko je zástupcom spoločnosti, ktorá prevádzkuje zimný štadión. Zasadla rada združenia a valné zhromaždenie združenia, na ktorom bola zmenená rada zakladajúcich členov združenia,“ prezradil predseda združenia a zároveň prezident klubu Lukáš Moravčík Man Running the Chart. Vedenie združenia sa stretáva každý týždeň.

Najväčší problém, s ktorým sa hokejisti potýkajú, je nedostatok hráčov vo všetkých kategóriách Justice League. „Urgentne sme hasili tento problém – získavali sme hráčov na hosťovanie. Toto bolo spôsobené aj odchodom hráčov do iných klubov wix image. Výzvou do budúcnosti bude zostavenie juniorského tímu, ktorý v súčasnosti nie je pre nedostatok hráčov aktívny,“ dodal Moravčík 그라운드 컨트롤 다운로드.

Prilákať najmenších na hokej sa vedenie usiluje rôznymi náborovými akciami na základných školách v Piešťanoch aj okolitých obciach baretail. Náborovými akciami získavame deti v predprípravkovom veku – škôlkarov, prvákov a druhákov. V apríli sme mali registrovaný počet hráčov 26, k dnešnému dňu ich máme 51 society poster template. Náš vysnívaný cieľ je mať zhruba 80 detí v tejto kategórii a teda mať v každom z troch ročníkov aspoň 20 hráčov,“ uviedol Moravčík. Podľa generálneho manažéra Petra Bohuša sa počet hokejistov zmenšuje nielen v našom meste, ba nielen na Slovensku.

Ďalšími krátkodobými cieľmi sú zakúpenie hráčskej výstroje, vzdelávanie trénerov, rehabilitačné cvičenia či zapojenie športového psychológa. Na tlačovej besede predstavilo združenie HK Havrani plán príjmov a výdavkov na sezónu 2017/2018. Výdavky o viac ako 14-tisíc eur prevyšujú príjmy, pomôcť hokejistom by mohli sponzori i mesto.

Havrani propagujú svoju činnosť aj prostredníctvom novej webovej stránky.

-vv-

REKLAMA