Úvod Koktail Folklórne pásmo rodiny Hlbockých si môžete vypočuť už v stredu, okrem neho...

Folklórne pásmo rodiny Hlbockých si môžete vypočuť už v stredu, okrem neho KSC Fontána hostí viacero výstav

REKLAMA
Esesko

Už zajtra 25. januára zavíta do priestorov Kultúrno-spoločenského centra Fontána známa muzikantská rodina. Vďaka manželom Hlbockým a ich deťom si budete môcť vypočuť aj netradičnejšie ľudové hudobné nástroje 오디널 스케일 다운로드. Pracovníci Kultúrno-spoločenského centra Fontána pripravili okrem vystúpenia aj štyri zaujímavé výstavy.

hlbockí-2017Folklórne pásmo rodiny Hlbockej si budete môcť vypočuť v stredu 25 신구미호 다운로드. januára o 17.00 hod. Vstup je voľný.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V galérii Fontána si môžete pozrieť aj Výstavu päťdesiatich fotografií pätnástich členov Zväzu slovenských fotografov spss 25. Výstava potrvá do 5. februára.

ZSF galéria Fontána 219 výstava foto Martin Valo WEB

Vo foyeri KSC Fontána je k nahliadnutiu Výstava prác žiakov Súkromnej základnej umeleckej školy v Piešťanoch resident registration copy. Diela zhotovili žiaci I. a II. stupňa pod vedením pedagógov Dominiky Rusnákovej a Miriam Mikušecovej. Výstava je k dispozícii do 5. februára Free Sdoku.

sukromna zuš 2017 web

V klubovni Fontány nájdete Výstavu fotografií z činnosti MsKS v roku 2016 모탈컴뱃4 다운로드. Snímky pochádzajú z fotoaparátov Vojtecha Hanka, Martina Palkoviča, Viery Dusíkovej a Martina Vala. Výstava potrvá do 12. februára.

z činnosti msks 2016 web

Malá scéna Ivana Krasku ponúka výstavu s názvom Tajomstvá hmyzu. Výstava potrvá do 3 인디자인 다운로드. februára. Vstup je voľný.

KSC Fontána pripravuje vernisáž Výstavy Jozefa Chrena, ktorá sa uskutoční 7. feburára o 17.00 v galérii.

-inf-

REKLAMA