Úvod Novinky Florbal: Piešťanci v juniorskej extralige porazili Žilinu i Púchov

Florbal: Piešťanci v juniorskej extralige porazili Žilinu i Púchov

REKLAMA

Florbalový klub FBC Páv Piešťany odohral v Diplomat aréne dva zápasy v rámci juniorskej extraligy 2020/2021, ktorá pokračuje po pandémiou vynútenej prestávke 고속도로 표지판 다운로드. Piešťanci sa tešili z pohodlného víťazstva nad súpermi zo Žiliny 12:4 a po nájazdoch porazili aj florbalistov Púchova.

„Bol som si vedomý, že nás čaká herne vyspelý súper, patriaci vždy na priečky prvej polovici tabuľky legal copper code. Z rôznych dôvodov v oklieštenej zostave, dokážeme držať krok jeden a pol zápasu. Herná kvalita súpera sa ukázala hlavne pri našom oslabení na päť minút a pri našej presilovke, kde sme inkasovali tri góly a zápas bol rozhodnutý 팔라 독 버그 판 apk 다운로드. Chlapcom však za nesmiernu bojovnosť a obetavosť ďakujem,“ povedal tréner FBC Páv Piešťany Ivan Kollár.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

„Bol som presvedčený, že tento súboj sa bude preklápať raz jednu, raz na druhú stranu a tak sa aj stalo Elvis Quick. Začiatok opatrný, akoby sa súperi jeden druhého báli. Púchov nám odskočil v tretej tretine o dva góly, avšak dokázali sme znížiť a 16 sekúnd pred koncom pri hre bez brankára i vyrovnať 2018 최신가요 다운로드. Chceli sme rozhodnúť už v predĺžení, keďže sa Púchov trochu stiahol, avšak rozhodli až nájazdy, kde som nemal pochýb v úspech nášho skvelého brankára a chlapcov, ktorí boli určení na nájazdy,” doplnil tréner Ivan Kollár k víťaznému zápasu proti Púchovu.

Juniorov FBC Páv po náročných zápasoch čakal oddych v Regeneračnom centre Linea. Poďakovaním za dobrý výsledok bolo aj občerstvenie v HS Centre, kde sa konalo podujatie pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Animátori zapojili do hry aj extraligitov z FBC Páv Piešťany.
Dorastenci FBC Páv Piešťany bojovali o účasť na Majstrovstvách Slovenska. Naposledy sa na MSR v top 8 tímov predstavili v sezóne 2018/19. Najprv síce zdolali Trnavu 10:7, no nestačili na AS Trenčín, ktorému podľahli vysoko 3:11, a tak nepostupujú na šampionát nepostúpili.

Malých florbalistov v prípravke čaká v lete celoslovenský turnaj o pohár prezidenta florbalového zväzu a Letné florbalové dni plné zážitkov, na ktoré je stále možné sa prihlásiť na tel. č.: 0903 926 537 alebo mailom na info@pavpiestany.com.

Zdroj: FB/FBC Páv Piešťany

REKLAMA