Úvod Koktail Fašiangový karneval si deti poriadne užili

Fašiangový karneval si deti poriadne užili

REKLAMA
Mlyny

Posledné februárové sobotné popoludnie sa v Piešťanoch nieslo v duchu zábavy, keď si deti užili Fašiangový karneval. Materské centrum Úsmev spolu s Mestom Piešťany pripravili pre rodiny s deťmi zábavné podujatie, na ktoré prišlo množstvo krásnych masiek ako napríklad princezné, strašidlá, rytieri, piráti, drak, mačičky, tiger, zajac, lienka, Minnie, Mimóni, Avenger, Kremienok s Chocholúšikom a množstvo ďalších.


Všetky masky najprv museli zdolať drobné úlohy na zábavných stanoviskách. S pirátmi a morskými živočíchmi si zahrali florbal. S Nemom a Dory si precvičili si triafanie loptičiek do vedierok. Mušku si trénovali útokom delových gúľ na pirátsku loď a zhadzovaním kolkov v tvare paliem. Babkám Ježibabkám pomáhali navariť chutný lektvár pozostávajúci z vývaru z čerstvých kostí, muchotrávky zelenej, netopierích krídeľ, myších chvostíkov a iných chutných ingrediencií. Samotní rodičia sa mohli presvedčiť o kulinárskych schopnostiach svojich ratolestí, pri degustácií lektváru. U športovcov si udržiavali kondičku pri prekonávaní prekážkovej dráhy. S Pinocchio a Geppetto doladili presnú trefu. V tvorivých dielňach si deti vyrobili obrázok karnevalu.

Lenna rucne vysivane saty
Lenna prijimanie

Potom sa už zábava mohla začať naplno. Karnevalová výzdoba umocňovala množstvo zábavy, ktoré si deti užili pri hrách s balónmi a zábavným padákom. Zatancovali si s Ľadovou kráľovnou, princeznou, múdrou sovou i milou lienkou. Tancovalo sa až do samého konca a rozhodne nechýbal ani vláčik, ktorý dodržiaval všetky bezpečnostné smernice a húkal pri prechode všetkými tunelmi.

Veríme, že deti odchádzali aspoň trošku unavené, no zároveň plné dojmov z príjemne stráveného popoludnia. Už teraz sa tešíme na najbližšiu pripravovanú akciu, ktorou je Prechádzka rozprávkovým parkom 2019.

MC Úsmev

REKLAMA