Úvod Koktail Fašiangový karneval si deti poriadne užili

Fašiangový karneval si deti poriadne užili

REKLAMA
Knebl

Posledné februárové sobotné popoludnie sa v Piešťanoch nieslo v duchu zábavy, keď si deti užili Fašiangový karneval. Materské centrum Úsmev spolu s Mestom Piešťany pripravili pre rodiny s deťmi zábavné podujatie, na ktoré prišlo množstvo krásnych masiek ako napríklad princezné, strašidlá, rytieri, piráti, drak, mačičky, tiger, zajac, lienka, Minnie, Mimóni, Avenger, Kremienok s Chocholúšikom a množstvo ďalších Lineage Plaque.


Všetky masky najprv museli zdolať drobné úlohy na zábavných stanoviskách 캐시비 다운로드. S pirátmi a morskými živočíchmi si zahrali florbal. S Nemom a Dory si precvičili si triafanie loptičiek do vedierok. Mušku si trénovali útokom delových gúľ na pirátsku loď a zhadzovaním kolkov v tvare paliem 묻지 마세요 다운로드. Babkám Ježibabkám pomáhali navariť chutný lektvár pozostávajúci z vývaru z čerstvých kostí, muchotrávky zelenej, netopierích krídeľ, myších chvostíkov a iných chutných ingrediencií video on your smartphone Naver. Samotní rodičia sa mohli presvedčiť o kulinárskych schopnostiach svojich ratolestí, pri degustácií lektváru. U športovcov si udržiavali kondičku pri prekonávaní prekážkovej dráhy origin 8 0 다운로드. S Pinocchio a Geppetto doladili presnú trefu. V tvorivých dielňach si deti vyrobili obrázok karnevalu.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Potom sa už zábava mohla začať naplno instagram frame psd. Karnevalová výzdoba umocňovala množstvo zábavy, ktoré si deti užili pri hrách s balónmi a zábavným padákom. Zatancovali si s Ľadovou kráľovnou, princeznou, múdrou sovou i milou lienkou 초대장 양식 다운로드. Tancovalo sa až do samého konca a rozhodne nechýbal ani vláčik, ktorý dodržiaval všetky bezpečnostné smernice a húkal pri prechode všetkými tunelmi Download the convenience store.

Veríme, že deti odchádzali aspoň trošku unavené, no zároveň plné dojmov z príjemne stráveného popoludnia. Už teraz sa tešíme na najbližšiu pripravovanú akciu, ktorou je Prechádzka rozprávkovým parkom 2019 열혈물어 다운로드.

MC Úsmev

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba