Úvod Aktuality Elektrárňa pripravila ku Dňu Zeme interaktívnu hru

Elektrárňa pripravila ku Dňu Zeme interaktívnu hru

REKLAMA

Oslavy tohtoročného Dňa Zeme budú mať v Elektrárni Piešťany trochu inú podobu. Súťaž s názvom Pátranie po zelenej planéte sa začína v sobotu 17 영화 인크레더블 다운로드. apríla krátko po polnoci a končí  na Deň Zeme – vo štvrtok 22. apríla minútu pred polnocou.

„Keďže nebolo jasné, či a v akej podobe bude možné realizovať verejné podujatia, pri príprave aktivít sme sa zamerali na online priestor 스타크래프트 파이썬 다운로드. S lektormi sme si vymysleli a zostavili rodinnú spoločenskú hru Pátranie po zelenej planéte,“ oznámila Elektrárňa Piešťany.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Účastníci hry získajú veľa informácií o ohľaduplnom správaní sa voči životnému prostrediu, o nakupovaní, ale aj o zaobchádzaní s odpadom, či biodiverzite 영화 꼭두각시 다운로드. Hru môžu hrať aj žiaci základných škôl, keďže témy sa dotýkajú viacerých vyučovacích predmetov ako je biológia, ekológia, chémia, fyzika či etická výchova iriver plus 4.

Hrá sa pomocou hracej karty, ktorá je k dispozícii v PDF formáte s aktívnymi textovými oknami, dá sa teda odohrať elektronicky a ušetriť papier na vytlačenie hracej karty 올챙이 db 다운로드. Podľa preferencií hráčov je však možné hraciu kartu vytlačiť a používať ju v štýle stolovej hry s figúrkami a hracou kockou.

Úlohou hráčov je správne odpovedať na súťažné úlohy, odhaliť písmená a vylúštiť hlavnú tajničku.

„Okrem nových vedomostí môžu získať aj vecné ceny – v spolupráci s Nadáciou ZSE sme v termíne 17. – 22. apríla pripravili pre verejnosť súťaž o 10 eko darčekov. Triedy zase súťažia o dve voľné vstupy na vzdelávací program z ponuky Elektrárne Piešťany. Výhru si môžu uplatniť kedykoľvek počas nasledujúceho školského roka a čas na zaslanie správnej odpovede majú až do 28. mája,“ informovala ďalej Elektrárňa Piešťany. Viac sa dozviete na jej web stránke: http://www.elektrarnapiestany.sk/patranie-po-zelenej-planete

Zdroj: Elektrárňa Piešťany

REKLAMA