Úvod Novinky Dušan Guľáš skončil na čele Fondu na podporu športu

Dušan Guľáš skončil na čele Fondu na podporu športu

REKLAMA

Vláda menovala Dušana Guľáša z Piešťan do funkcie predsedu správnej rady Fondu na podporu športu pred mesiacom. Skončil dobrovoľne OneNote 2019.

„V dnešných časoch je veľmi ťažké ukončiť alebo zladiť dlhoročné podnikateľské aktivity tak, aby boli v súlade so štatútom verejnoprávneho činiteľa,“ povedal Dušan Guľáš pre denník Sme, ktorý na jeho odchod z funkcie upozornil ako prvý internet vaccine. Končiaci predseda správnej rady Fondu na podporu športu dodal, že počas dvadsiatich rokov podnikateľskej činnosti získal množstvo kontaktov, ktoré sú mu teraz skôr na príťaž toad for oracle 12 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu navrhlo menovanie Dušana Guľáša do čela Fondu na podporu športu na základe jeho doterajších aktivít v športovej oblasti vk 동영상 다운로드. Pôsobil napríklad v Nadácii Slovenského olympijského a športového výboru, niekoľko rokov aj vo futbalovom klube Spartak Trnava. Zároveň je konateľom spoločnosti Respect Slovakia, ktorá sponzoruje rôzne športy, ale aj konkrétnych športovcov Download Chrome NewTab.

Fond na podporu športu vznikol v decembri 2019 s cieľom zabezpečiť efektívnu podporu a rozvoj športu mládeže, vrcholového športu, športovej reprezentácie SR, ale aj športu pre všetkých a zdravotne nezvýhodnených ľudí. Jeho ročný rozpočet je 20 mil. eur.

Text a archívne foto: Martin Palkovič

REKLAMA