Úvod Aktuality V Dolnom Lopašove sa rozhorela kabeláž v podkroví rodinného domu

V Dolnom Lopašove sa rozhorela kabeláž v podkroví rodinného domu

0
ZDIELAŤ
REKLAMA
Mestska zahrada

V utorok 10. januára krátko po piatej večer začala horieť elektroinštalácia v podkroví rodinného domu v obci Dolný Lopašov. K požiaru vyrazili profesionálni hasiči z Piešťan a dobrovoľníci z Dolného Lopašova a Vrbového. Hasebné práce si vyžiadali odstavenie elektriny v časti ulice.

IMG_4829

REKLAMA
ON Semi 2
ON Semi3
ON Semi 1

Požiar zasiahol okrem kabeláže aj drevený obklad a zateplenie. Do obce ako prví dorazili piešťanskí hasiči, ktorí zlikvidovali oheň pomocou práškového hasiaceho prístroja a vysokotlakého prúdu vody. Z bezpečnostných dôvodov museli v časti ulice odstaviť elektrický prúd, niekoľko domácností tak zostalo bez svetla či kúrenia.

„Na miesto dorazilo do desiatich minút od ohlásenia osem našich hasičov. V čase nášho príchodu tu už boli piešťanskí hasiči. My sme mali zabezpečovaciu úlohu,“ prezradil veliteľ DHZ Dolný Lopašov Rastislav Mikuš, ktorý jedným dychom priznal, že by sa im zišlo nové plne pojazdné hasičské auto. Po rýchlom zlikvidovaní požiaru na miesto dorazili elektrikári. Škody boli predbežne odhadnuté na 5-tisíc eur.

-vv-

REKLAMA

BEZ KOMENTÁROV

NAPÍSAŤ KOMENTÁR