Úvod Koktail Dojčenie je IN – ako môže pomôcť rodina?

Dojčenie je IN – ako môže pomôcť rodina?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V utorok 29. mája od 16:30 h sa v piešťanskej Mestskej knižnici uskutoční zaujímavá prednáška spojená s besedou s odborníkmi na dojčenie 위치걸 다운로드. Téma „Úloha širšej rodiny a okolia v úspechu dojčenia“ zaujme všetky vekové kategórie, najmä však budúce babičky, deduškov, oteckov a mamičky – skrátka každého, kto v blízkej budúcnosti v rodine očakáva alebo nedávno nadobudol prírastok v podobe novorodenca 신조협려 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Zakladateľka a koordinátorka medzinárodného projektu Dojčiť je IN – kampaň za zdravšiu generáciu a spoluautorka knihy o význame podpory dojčenia Katarína Brňáková vysvetlí, prečo je vlastne pri dojčení dôležitá podpora rodiny a okolia a ponúkne návod, akým spôsobom podporovať čerstvú mamičku v jej novej životnej úlohe 나모 웹 에디터 fx 다운로드. Taktiež predstaví svoju knihu, v ktorej tieto témy spracovala.

Certifikovaná laktačná poradkyňa o.z. Mamila, Ing. Markéta Vartíková, v druhej časti prednášky objasní najčastejšie mýty a nepravdy, ktoré sa s dojčením spájajú, a vo svetle vedeckých dôkazov zodpovie otázky publika ohľadne dobrej tvorby materského mlieka, spánku a vývinu novorodenca f 35 다운로드.

Pohodové dojčenie záleží nielen od pohody a pozitívneho naladenia samotnej matky, ale veľkou mierou sa na dojčení podieľa aj jej okolie wbfs 다운로드. Ak sa matka cíti v bezpečí a dostáva podporu od najbližších (či už od personálu v pôrodnici alebo potom od rodiny doma), je veľká šanca, že počiatočné problémy prekoná a bude dojčiť Emergency mp3 download. Ak sa však cíti v ohrození a každý, s kým príde do kontaktu, podlomí jej rodičovské kompetencie, prípadne dostáva neodborné, zavádzajúce rady, môže byť jej štart do materstva poriadne náročný 간단한 게임 다운로드.

Vstup na prednášku je zdarma.

TS

REKLAMA