Úvod Aktuality Covid automat: Piešťany menia farbu na ružovú. Vo Fontáne sa testuje iba...

Covid automat: Piešťany menia farbu na ružovú. Vo Fontáne sa testuje iba v nedeľu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Epidemická situácia na Slovensku sa ďalej zlepšuje, od 10. mája bude celá krajina na národnej úrovni v 1. stupni varovania – ružovej farbe 워킹데드 시즌7 다운로드. Túto farbu bude mať počas druhého májového týždňa aj okres Piešťany.

V 3. stupni varovania budú od pondelka 10. mája dva okresy, medzi nimi aj Myjava OneDrive app. V 33 okresoch vrátane Trnavy bude platiť 2. stupeň varovania a 44 okresov dostane v covid automate ružovú farbu, teda 1. stupeň varovania. Sú medzi nimi aj Piešťany 혁오 22 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Či to znamená zásadnejšie uvoľnenie opatrení zatiaľ nie je jasné. Minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský a hlavný hygienik Ján Mikas o tom budú informovať v piatok 7 실비 키우기 1.9 다운로드. mája.

Na Slovensku aj naďalej klesá počet pacientov s ochorením covid-19 v nemocniciach, počet pacientov na umelej pľúcnej ventilácii, ako aj počet nových prípadov – sedemdňový priemer je menej ako 950 소설 저작권 다운로드. Klesol počet výjazdov k pacientom s ochorením covid-19 a znížila sa aj pozitivita testov.

Piešťanská radnica informovala, že počas posledného aprílového víkendu (24. a 25. 4.) urobili v Piešťanoch 3 015 antigénových testov a ani jeden nemal pozitívny výsledok.

Od 26. apríla do 2. mája si v Piešťanoch nechalo antigénový test spraviť takmer 11-tisíc ľudí. Pozitívnych bolo 10 osôb. V celom okrese sa v rovnakom období otestovalo 15 500 ľudí, pričom bolo 13 pozitívnych.

Na základe rozhodnutia Krízového štábu mesta Piešťany radnica opäť zriadi mobilné odberové miesto v Kine Fontána, ale otvorené bude už iba v nedeľu 9. mája. Rezervačný systém spustia v piatok 8. mája o 12:50 h tu: https://services.bookio.com/mesto-piestany/widget.

Rezervácia v ostatných odberných miestach fungujúcich v Piešťanoch je možná na tejto adrese.

Text: Martin Palkovič Zdroj: Ministerstvo zdravotníctva SR

REKLAMA