Úvod Kultúra Covid-19: Remeslá aj Kvetinové korzo sú zrušené, ale Victoria Regia sa uskutoční

Covid-19: Remeslá aj Kvetinové korzo sú zrušené, ale Victoria Regia sa uskutoční

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Centrum Piešťany nebude koncom septembra také pestré ako v minulých rokoch. Organizátori oznámili, že v súvislosti s koronavírusom sa neuskutoční Kvetinové korzo ani Tradičné umelecké remeslá, ktoré boli z pôvodného májového termínu presunuté na posledný septembrový víkend 김민규 here 다운로드.

Milovníci kvetov napriek zrušeniu týchto dvoch podujatí neprídu o súťaž vo viazaní a aranžovaní.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Alegorický sprievod prechádzajúci ulicami mesta v tomto roku síce neuvidíme, ale výsledné práce a výstavu súťažných prác, si bude možné prezrieť v areáli botanickej záhrady Strednej odbornej školy záhradníckej v Piešťanoch,“ informovala radnica 노트북 절전모드 다운로드.

Victoria Regia sa bude konať v priestoroch Strednej odbornej školy záhradníckej. Pre verejnosť otvoria areál tamojšej botanickej záhrady v sobotu 26 마인크래프트 0 9 1 apk 다운로드. a v nedeľu 27. septembra od 9.00 do 16.00 h.

Na programe je výstava súťažných prác zapojených do Majstrovstiev Slovenska vo floristike 워크3 다운로드. Sprístupnené budú diela žiakov aj špičkových profesionálov. Uskutoční sa tiež komentovaná prehliadka zbierkových záhonov, skleníkov a pomologického sadu 프레디의 피자가게1 다운로드.

S odvolaním na aktuálnu situáciu ohľadom pretrvávajúceho šírenia koronavírusu a na základe odporúčania Úradu verejného zdravotníctva SR sa rozhodli svoje podujatie zrušiť aj organizátori Tradičných umeleckých remesiel, v rámci ktorých sa mali koncom septembra na Kúpeľnom ostrove stretnúť remeselníci z celého Slovenska. Nevylúčili však možnosť zorganizovať toto podujatie v priebehu októbra.

Text: Martin Palkovič Zdroj: piestany.sk

REKLAMA