Úvod Novinky Charitatívny beh Wings for Life už túto nedeľu pred Domom umenia

Charitatívny beh Wings for Life už túto nedeľu pred Domom umenia

REKLAMA

V rovnakej chvíli odštartujú po celom svete tisícky bežcov, ktorých bude cez aplikáciu prenasledovať virtuálne stíhacie vozidlo. Zvíťazí ten, kto mu bude unikať najdlhšie haansoft pdf 드라이버 다운로드.

Do charitatívneho behu Wings for Live sa vďaka Zuzana Vráblovej opäť zapoja aj Piešťanci. Spoločný štart bude pred Domom umenia v nedeľu 9 바람체 다운로드. mája o 13.00 h. Na tom istom mieste organizátori odovzdajú po behu medaily všetkým účastníkom.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Aktuálne je v Piešťanoch prihlásených 50 bežcov, pridať sa k nim môže každý cez wingsforlifeworldrun.com 아이폰 6 벨소리 다운로드. Pri tomto behu totiž nejde o čas, ale o chuť pomôcť tým, ktorí behať nemôžu. Celá suma registračného poplatku totiž ide na výskum poranení miechy Grape Valley.

„Keď behám Wings for Life World Run, zažívam neskutočnú emóciu, čo sa mi inokedy pri behu nestáva,“ hovorí Zuzana Vráblová, wakeskaterka, pre ktorú beh nie je najobľúbenejšou športovou aktivitou 스마트폰 해킹 툴 다운로드.

Podujatie, ktorého cieľom je podpora výskumu poranení miechy, zorganizovala Zuzana Vráblová v Piešťanoch prvýkrát v roku 2019. Vlani kvôli pandémii musel každý bežať sám. Vo svojej vekovej kategórii bol najlepším na Slovensku Piešťanec Eduard Kučkovský, ktorý virtuálnemu stíhaciemu vozidlu unikal 21,69 km.

Globálnymi šampiónmi sa stali Angličan Michael Taylor (69,92 km) a Ruska Nina Zarina (54,23 km). Beh mal 77 103 účastníkov a bežalo sa v 104 krajinách.

Text: Martin Palkovič Video: Marek Švančara Foto: Jan Kasl / Red Bull Content Pool

REKLAMA