Úvod Aktuality V Trebaticiach sa osobné auto čelne zrazilo s autobusom, po ťažko zraneného...

V Trebaticiach sa osobné auto čelne zrazilo s autobusom, po ťažko zraneného vodiča priletel vrtuľník

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 19. januára okolo 14.45 hod. sa na ceste medzi Trebaticami a Vrbovým čelne zrazilo osobné auto s autobusom. Pri nehode sa zranilo viacero ľudí naver streaming videos. Okrem jedného cestujúceho sa vážne zranil aj vodič auta, ktorý mal nehodu spôsobiť. Jeho zranenia boli natoľko vážne, že poň musel priletieť záchranársky vrtuľník 조공다 다운로드.

IMG_7077

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„28-ročný vodič Škody Octavia viedol auto v smere od Piešťan na Vrbové query as well. Z nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zarazil s autobusom,“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová. Autobus následne vrazil do budovy logistickej spoločnosti a do zaparkovaného auta. V sklade sa v tom čase nachádzali zamestnanci, ktorí podľa ich slov začuli obrovskú ranu 하프라이프 2 다운로드.

„Z vedľajšej firmy som dostal avízo, že sa tu stala nehoda, hneď sme sem utekali. Bol tu chaos, boli tu zranení ľudia, videl som šoféra autobusu, ktorý kríval, naložili ho do sanitky 색상표 다운로드. Hasiči so záchranármi tu behali s injekciami a poskytovali prvú pomoc,“ prezradil svedok Eugen Galbavý, zamestnanec z neďalekého družstva 필로미나의 기적 다운로드.

„Po príchode na miesto udalosti sme zistili, že v osobnom motorovom vozidle sa nachádza jedna zranená osoba. Bola zakliesnená a vyslobodili sme ju pomocou hydraulického náradia,“ uviedol veliteľ zásahu Martin Piškula a dodal: „V autobuse sa nachádzalo približne dvadsať cestujúcich, z toho bola jedna osoba ťažko zranená a sedem ľahko zranených.“

IMG_7170

Na neďalekom poli pristál záchranársky vrtuľník, ktorý ťažko zraneného vodiča auta transportoval do nitrianskej nemocnice 축구 게임 다운로드. Pri nehode zasahovali hasiči z Piešťan a Hlohovca s tromi kusmi techniky. „Na miesto udalosti bol povolaný aj hasičský autobus z Galanty kvôli tomu, aby sme cestujúcich, ktorí stáli vonku, premiestnili do tepla,“ povedal veliteľ zásahu Is old-fashioned ised. Podľa našich informácií však túto možnosť nevyužil nikto.

Dychová skúška dopadla u vodiča autobusu negatívne, v prípade ťažko zraneného vodiča bude hladina alkoholu určená z krvi Free to Everytown. Cesta bola v oboch smeroch neprejazdná a polícia odkláňala dopravu na bočné ulice. Na kritických križovatkách policajti striedavo usmerňovali dopravu v oboch pruhoch. Presne príčiny a okolnosti nehody sú v štádiu vyšetrovania 아이폰 드라스틱 다운로드.

-vv-

 

REKLAMA