Úvod Aktuality Časť lávky pri Krajinskom moste má slúžiť chodcom už koncom septembra

Časť lávky pri Krajinskom moste má slúžiť chodcom už koncom septembra

REKLAMA
Esesko

Rekonštrukcia lávky, ktorá je uzatvorená od konca minulého roka, sa začala jej kratšou časťou. Aktuálne ju už zakrýva lešenie Naver tv cast high definition download. Ak budú harmonogram stavebných prác dodržaný, chodci a cyklisti by ponad Obtokové rameno Váhu mohli začať prechádzať po lávke už na prelome septembra a októbra 픽미 mp3 다운로드.

Pracovníci firmy Lumiza, ktorá vyhrala verejné obstarávanie na opravu lávky pri Krajinskom moste v hodnote 608-tisíc eur, minulý týždeň odstránili asfaltové panely a previezli ich na otrieskovanie a následné natieranie Breathe download. V uplynulých dňoch postavili okolo kratšej časti lávky lešenie, z ktorého k nej majú lepší prístup.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Na krátkej časti robíme maximum preto, aby sme dodržali termín v pôvodnom harmonograme, ktorý máme naplánovaný na koniec septembra, nato aby táto krátka časť bola uvedená do prevádzky, a aby sa peší a cyklisti v smere od Banky vedeli dostať cez Kolonádový most do centra mesta,“ citoval Ladislava Molčana, konateľa spoločnosti Lumiza, radničný web piestany.sk sand.

Rekonštrukcia lávky pri Krajinskom moste sa začala koncom júla. Podľa zmluvy majú byť stavebné práce ukončené do šiestich mesiacov League of Legends. Radnica za ne zaplatí 608-tisíc eur, ale časť týchto nákladov uhradia majitelia sietí vedúcich pod lávkou. Podľa posledných oficiálne známych informácií prisľúbili Slovenský plynárenský priemysel a Slovak Telekom po 50-tisíc eur. Trnavská vodárenská spoločnosť by mala pomôcť sumou 200-tisíc eur.

Text: Martin Palkovič Foto: facebook.com/Lumiza

REKLAMA