Úvod Koktail Beckovská madona sa vráti na hrad už zajtra

Beckovská madona sa vráti na hrad už zajtra

REKLAMA

Beckovská madona sa vráti na hrad. V nedeľu 19. augusta ju vysvätí trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch pri dopoludňajšej omši. Popoludní sa Madonu v slávnostnej procesii vynesú do hradnej kaplnky Wilbis download. Pripravený je bohatý sprievodný program.

Madona patrila v 14 google apps for android 4.3. storočí k okrasám kaplnky na hrade Beckov. Neskôr bola prenesená Ctiborom II. zo Ctiboríc do Nového Mesta nad Váhom a v čase reformácie sa dostala do moravských Koryčian, kde sa nachádza až doteraz, preto sa jej hovorí aj Koryčanská madona Mac Terminal. Správcom hradu Beckov sa podarilo získať rôznymi aktivitami dostatok finančných prostriedkov na vytvorenie kópie madony.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Slávnostný akt vysvätenia Beckovskej madony v kostole sv 으뜨거따시 스폰서 다운로드. Štefana Kráľa v Beckove sa uskutoční o 10.00 h. Na hrade bude o 11-tej sokoliarske vystúpenie. Slávnostná procesia s Madonou a vynesenie do kaplnky je pripravené na 13.30 h haansoft pdf 드라이버 다운로드. O 14-tej vám o histórii Beckovskej madony porozpráva PhDr. Daniela Dvořáková. Od 15.00 h je pripravený program na dolnom nádvorí hradu a vystúpnie dychovej hudby Stříbrňanka 바람체 다운로드.

V tento deň sa neuskutočnia sprevádzané prehliadky o 13.30 a 14.30 h. Prehliadky počas programu po 15.30 budú začínať vždy pri schodisku na horný hrad 아이폰 6 벨소리 다운로드.

-red-

REKLAMA