Connect with us

Koktail

Bažant Kinematograf premietne ešte tri celovečerné filmy

Published

on

Reklama
Reklama

V piatok 6. júla odštartovalo v Piešťanoch v mestskom parku ďalší ročník premietania pod holým nebom Bažant Kinematograf. Prvým odpremietaným filmom bol český film Prezident Blaník, v sobotu si Piešťanci mohli pozrieť jeden z najúspešnejších slovenských filmov Čiara. Program na najbližšie dni vrátane dnešného nájdete pod fotoreportážou zo soboty.

Fotoreportáž z premietania filmu Čiara

Program na nadchádzajúce dni

Nedeľa, 8. júla o 21.30 hod.

Reklama

PO STRNIŠTI BOS

Česko, Dánsko, Slovensko, 2017, 110 min.
Diváci ho aj s jeho rodičmi už poznajú z filmu Obecná škola z roku 1991. Vo filme Po strništi bos sa ich príbeh vracia do Edovho raného detstva. Do času, ked jeho otec odmietol príslušnosť k okupantom Protektorátu Čechy a Morava, a celá rodina sa musela odsťahovať z Prahy na vidiek.

Pondelok, 9. júla o 21.30 hod.

OTCOVA VOLGA

Česko, 2018, 90 min.
Matka s dcérou sa na veteránskej volge vydávajú po stopách bývalých mileniek a priateľov ich nedávno zosnulého manžela a otca, aby odhalili jeho skrývané tajomstvo. Najnovší film Jiřího Vejdělka, režiséra divácky najúspešnejších českých filmov posledných rokov.

Utorok, 10. júla o 21.30 hod.

BACKSTAGE

Slovensko, Česko, 2018, 90 min.
Súčasný príbeh o skupine mladých tanečníkov, ktorých priateľstvá, lásky a pohľad na svet zmení ich účasť v televíznej tanečnej súťaži. Film plný výbornej hudby a kreatívnych tanečných čísel skupiny The Pastels z dielne známeho choreografa Miňa Kereša.

-text a filmové snímky: Bažant Kinematograf, foto: vv-

Populárne články