Úvod Novinky Basketbal: Čajky si zmerejú sily s Ružomberkom

Basketbal: Čajky si zmerejú sily s Ružomberkom

REKLAMA

Slovenská basketbalová extraliga žien ponúkne v sobotu  šláger 9.  kola MBK Ružomberok – Piešťanské Čajky. Čajky majú svojim súperkám čo vracať, keďže v prvom vzájomnom stretnutí prehrali o 10 bodov Fish Dick download.

Hneď po reprezentačnej prestávke sa Čajky vrátili do extraligového kolotoča nedeľným zápasom na palubovke BK ŠK UMB Banská Bystrica, kde potvrdili úlohu favoritiek a zvíťazili 92:37 PowerMill 2018. Po dni voľna už následne presmerovali svoju koncentráciu na šláger 9. kola basketbalovej extraligy žien, ktorý ich čaká v sobotu 21. novembra na palubovke MBK Ružomberok 스트리트 파이터 4 apk 다운로드.  „Na každý zápas a súpera sa pripravujeme v niečom špeciálne. Nasadenie, agresivita, koncentrácia a dobrý pocit z odvedenej práce po tréningu bolo to, čo nás sprevádzalo nielen tento týždeň 무료 카지노 게임 다운로드. Z hľadiska prípravy sme spravili všetci maximum a už sa tešíme na sobotňajší zápas,“ povedala pred sobotným duelom na Liptove Natália Martišková Download chrome exe.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Buenos pizza  burger

V prvom vzájomnom meraní síl tejto sezóny v Diplomat aréne Čajky ťahali za kratší koniec a na domácej palubovke Ružomberku podľahli 65:75. Ružomberok je tak zatiaľ jediným neporazeným tímom aktuálneho extraligového ročníka a Čajky by prehru z predošlého stretnutia v sobotu rady odčinili. „Zápas s Ružomberkom nám ukázal nejaké nedostatky, napríklad v hre jeden na jedného. No tento duel priniesol aj mnoho svetlých momentov a tie sa budeme snažiť preniesť aj do nasledujúceho duelu. Samozrejme aj niečo viac, aby sme na záver boli my tí, ktorí sa budú tešiť z víťazstva,“ pokračovala Natália Martišková.

21 – ročná nitrianska rodáčka je príjemným prekvapením doterajšieho priebehu sezóny a s priemerom takmer 12 bodov na zápas je platnou hráčkou piešťanského tímu. „Zaručený recept na hernú pohodu nemám, no keď máte mentálnu pohodu a podporu od blízkych, ide všetko na ihrisku  jednoduchšie. A hlavne, keď ste vďační za každý zápas, ktorí môžete odohrať pretože niektoré súťaže a športovci toto šťastie momentálne nemajú. Tiež fungujeme ako tím, ktorí drží pokope a snaží sa každým dňom spoločne zlepšovať,“ dodala na záver rozohrávačka Čajok.

Zdroj: piestanskecajky.sk Foto: Laco Duračka

REKLAMA