Úvod Novinky Basketbal: Čajkám vstup do finálovej série nevyšiel

Basketbal: Čajkám vstup do finálovej série nevyšiel

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Basketbalistky MBK Ružomberok v úvodnom zápase finálovej série Niké extraligy žien, porazili Piešťanské Čajky 74:56. Ďalšie stretnutie je na programe v stredu 21 Jingle bell mp3 download. apríla o 18.00 h v piešťanskej Diplomat aréne. Finálová séria sa hrá na tri víťazné zápasy.

„Zápas sme začali veľmi dobre, pokiaľ sa nemýlim, vyhrávali sme najviac o 10 bodov utorrent pro apk 다운로드. Potom súper prešiel do zónovej obrany, čo sme aj čakali. Začali sme s tým mať problém, prestali sme hrať svoju hru. Totálne nám súper dokázal vypojiť niektoré hráčky, s čím sme sa nedokázali vyrovnať Windows 7 Defender. Jednoznačne bol lepší, nie je tu o čom rozprávať. Nezvládli sme to, ale hrá sa na tri víťazstvá. Musíme sa z toho poučiť, v stredu je nový zápas,“ zhodnotil zápas Tomáš Kačmarik, tréner Piešťanských Čajok 잭스미스 게임 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Hráčka Terézia Páleníková dodala: „V prvom rade, Ružomberok si zaslúžil vyhrať, pretože hrali lepší basketbal ako my. My sme robili neskutočne veľa chýb a Ružomberok nás za každú chybu potrestal One Fun Man 2 5. Vedeli zastaviť naše útočné veci, do obrany hral s rozumom. Síce sme prehrali, ale hrá sa na tri víťazné zápasy. Ešte tri víťazstvá nás delia od toho, aby sme dosiahli to, čo chceme. Musíme sa na to pripraviť, v stredu urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vyrovnali sériu.“

MBK Ružomberok – Piešťanské Čajky 74:56 (18:20, 21:10, 17:12, 18:14), stav série 1:0

Ružomberok: Enabosiová 16, Živaljevičová 15, Turudičová 13, Williamsová 7, Havranová 2 (Rusiňáková 12, Stašová 9, Kubáňová, Oravcová a Uramová 0)

Čajky: Miletičová 13, Hamilton-Carterová 12, Páleníková 10, Hašková 8, Tadičová 6 (Kozáková 4, Martišková 3, Krajčovičová, Sailerová a Vandlíková 0)

TH: 17/12 – 19/15, Fauly: 18 – 19, Trojky: 8 – 3, Rozhodovali: Tomašovič, Obertová, Uhrin

Zdroj: piestanskecajky.sk/basket.sk Ilust. foto: Laco Duračka

REKLAMA