Úvod Novinky Basketbal: Bližšie k titulu má Ružomberok, Čajky opäť prehrali

Basketbal: Bližšie k titulu má Ružomberok, Čajky opäť prehrali

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V treťom finálovom zápase podľahli Piešťanské Čajky súperkám z MBK Ružomberok na ich palubovke 70:82. Piešťanská basketbalistky tak vo finálovej sérii Niké Extraligy žien prehrávajú 1:2 Download an earlier version of unity. V stredu 28. apríla v Diplomat aréne majú príležitosť vyrovnať.

„Prišli sme sem jednoznačne lepšie nastavení, ako na prvý finálový zápas 유튜브 국가 차단 다운로드. Bolo to v podstate otvorené, polčas sme vyhrali. Tretia štvrtina bola kľúčová a z našej strany slabá. Zase sme nechali Ružomberok príliš dlho hrať svoju hru, dostali sa do laufu a my sme nevedeli prerušiť ich bodovú sériu Naver Dictionary app. Naopak, my sme nevedeli dať dlho kôš. Tam to bol problém, musíme sa naučiť rýchlejšie zastavovať hru Ružomberka. Strieda sa to vo vlnách. Na konci sme sa už nevedeli dotiahnuť,“ zhodnotil zápas tréner Piešťanských Čajok Tomáš Kačmarik Download Cadian 3D.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„V prvom rade veľká gratulácia tímu Ružomberka, asi si zaslúži vyhrať pri pohľade na skóre. Prehra nás veľmi mrzí, ale nedostáva nás to úplne na dno Little Mermaid in the corner. Na domácej palubovke to máme možnosť vyrovnať. Viem, že sme urobili mnoho chýb. Na stredu sa pripravíme oveľa lepšie, aby mohol piaty zápas rozhodnúť o tom, kto bude majstrom,“ dodala Matea Tadičová, hráčka Piešťanských Čajok.

MBK Ružomberok – Piešťanské Čajky 82:70 (12:19, 19:15, 28:18, 23:18,)

Ružomberok: Turudičová a Živaljevičová po 17, Praženicová 13, Enabosiová 12, Stašová 10 (Rusiňáková 7, Havranová 6)

Čajky: Páleniková 22, Tadičová 14, Hamilton-Carterová 10, Hašková 6, Miletičová 5 (Sailerová 6, Kozáková 5, Martišková 2)

TH: 24/20 – 18/12, Fauly: 21 – 22, Trojky: 6 – 6, Rozhodovali: Kúkelčík, Margala, Uhrin, bez divákov.

Zdroj: piestanskecajky.sk / slovakbasket.sk Ilustr. foto: Laco Duračka

REKLAMA