Úvod Aktuality Banka: V povestnej zákrute sa prevrátil nákladiak s kontajnermi

Banka: V povestnej zákrute sa prevrátil nákladiak s kontajnermi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V piatok 18. augusta o jednej popoludní sa v bananskej zákrute stala tento rok v poradí 21. kolízia. Podľa svedkov vodič nákladiaku jazdiaci v smere od Moravian nad Váhom zišiel na krajnicu, kde ho ťažký náklad v podobe dvoch kontajnerov s odpadom prevážil a skončil na streche v roli. Vodič vyviazol z hrozivo vyzerajúcej nehody bez zranení Linux ftp folder.

Mužovi sa podarilo vyliezť z nákladiaku cez okno spolujazdca. „Po príchode na miesto udalosti sme zistili, že ide o prevrátený kamión – ťahač s návesom 플랜츠 vs 좀비 다운로드. Vodič bol jediným pasažierom, pri nehode sa nezranil. Z vozidla unikali kvapaliny, konkrétne išlo o 60 litrov hydraulického oleja, ktorý sme prečerpali a následne odovzdali majiteľovi na likvidáciu,“ povedal pre pnky.sk veliteľ zásahu Daniel Valkovič Silicon Valley Season 4. Na mieste zasahovali dve posádky piešťanských hasičov a polícia.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Svedkovia na mieste nehody vyvrátili, že by vodič jazdil neprimerane rýchlo. Majiteľ nákladiaku po dohode so Slovenskou inšpekciou životného prostredia odstráni škody na vlastné náklady keynote version. V týchto chvíľach (15.40 hod., pozn. red.) vyťahujú dve odťahové služby nákladiak z role.

-vv-

REKLAMA