Úvod Aktuality Bananskí žiaci strávili noc v škole

Bananskí žiaci strávili noc v škole

REKLAMA
Knebl

Žiaci ZŠ Banka zostali v stredu 9. marca po škole. So spolužiakmi a pani učiteľkami strávili v triedach Rozprávkovú noc. Literárno-zábavné podujatie, zamerané na čitateľskú gramotnosť, organizuje základná škola každoročne počas marca – mesiaca knihy. 

IMG_4192

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

 

Do tretieho ročníka podujatia boli zapojení všetci žiaci školy. „Podstata spočíva v tom, že na začiatku uvedieme konkrétnych spisovateľov a čo je typické pre bájky, a na základe toho, aby sme vedeli, či je spätná väzba, či vôbec deti počúvali, riešia úlohy v jednotlivých blokoch,“ prezradila riaditeľka školy Karin Kusovská ie9 파일 다운로드.

Na základe zadaní mali žiaci vytvoriť bájku, ilustráciu, zodpovedať kvízové otázky a cibrili si aj pozornosť pri počúvaní s porozumením old version of The Kingdom of the Wind. Výsledky zapisovali pani učiteľky do rozprávkového pasu. Žiaci prvého stupňa vytvárali s pomocou pani učiteliek rekvizity pre krátke rozprávkové divadelné predstavenie Angry ip scanner.

IMG_4309

Po splnení úloh a vyhodnotení dostali deti odmenu a putovali do svojich tried, kde si čítali z rozprávkových knižiek alebo pozerali rozprávky Kim's Black Box. Nasledoval spánok na improvizovaných posteliach – na karimatkách, spacákoch či nafukovacích posteliach. Stodvadsať žiakov vrátane oboch prváckych tried strávilo Rozprávkovú noc v duchu zábavy a bez náznaku strachu free theme of WordPress.

-vv-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba