Úvod Názory Veľká vďaka neskutočným dobrovoľníkom, partnerom a sponzorom Prechádzky rozprávkovým parkom 2017

Veľká vďaka neskutočným dobrovoľníkom, partnerom a sponzorom Prechádzky rozprávkovým parkom 2017

REKLAMA

Piaty ročník Prechádzky rozprávkovým parkom máme úspešne za sebou. Verte či neverte, ale vždy žasnem ako takúto veľkú akciu zvláda partia nadšených amatérov 크로니클 영화 다운로드. Už počas prvých dvoch hodín akcie dobrovoľníčky rozdali 1 500 mapiek pre deti a nám nastal problém, kde rýchlo dotlačíme mapky na zostávajúce 3 hodiny 블리자드 앱 다운로드. Touto cestou ďakujeme za chápajúci a ústretový prístup FaxCopy a za zľavu, ktorú nám poskytli.

Iba na vysvetlenie – za Prechádzkou rozprávkovým parkom nie je žiadna profi firma s poriadnym badžetom peňazí, ale stojí za ňou pár kreatívnych ľudí (Dáša Dzurechová a Peťa Banáková) s presne stanovenou finančnou čiastkou, ktorú sa týmto dvom babám aj tak nikdy dopodarí dodržať (aj preto vždy uvítame akúkoľvek podporu sponzorov) 무인도 생존 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

A samozrejme akcie Materského centra Úsmev stoja na našich úžasných dobrovoľníkoch. Máme to šťastie, že sa mu podarilo vytvoriť partiu stabilných a spoľahlivých dobrovoľníkov, ktorých môžete pravidelne stretávať na našich podujatiach You can't download. Okrem svojho voľného času, osobného nasadenia ponúkajú alebo sprostredkujú mnohé iné výhody pre akciu. Ponúknu svoju dodávku na vozenie kulís, bez nároku na náklady spojené s benzínom, či sa snažia svoj kostým tak zosúľadiť s rozprávkovým, že si kúpia tričko a lepia na neho vystrihnuté štvorce, aby dosiahli zhodu s kostýmom košele Boba Staviteľa a mnoho ďalších šialeností, ktoré sú schopné spraviť pre radosť detí Download baby driver subtitles. Hlásia sa nám aj noví dobrovoľníci, ktorí majú záujem a ochotu pomôcť pri našich akciách.Asi ste si všimli, že z roka na rok náš dobrovoľnícky tím „mladne“ a k nám pribúdajú mladí ľudia – žiaci a študenti, ktorí sú ochotní nezistne pomôcť 격동고딕 ttf 다운로드. Asi ťažko by som hľadala lepšie využitý voľný čas mládeže ako dobrovoľníckou prácou. Môžeme sa však pochváliť, že máme aj celé rodiny, ktoré nám prídu pomôcť – otec, mama a deti evernote 다운로드. Opravte ma, ak sa mýlim, ale podľa mňa neexistuje účinnejší preventívny program ako keď dieťa vidí svojich rodičov, že sú ochodní urobiť niečo nezištné a dobré pre druhých malware samples. Predovšetkým vďaka dobrovoľnikom má Prechádzka rozprávkovým parkom takú silu.

Je úplne úžasné žažiť tú neskutočnú atmosféru Prechádzky rozprávkovým parkom, keď deti sústredene študujú mapku so stanoviskami a zisťujú, čo ich ešte čaká a kedy sa už konečne stretnú s tou svojou vysnívanou rozprávkovou postavou 동영상 분할 다운로드. Vidieť ich ako pomáhajú zakliatemu zvieraťu nájsť Krásku, aby mu pomohli vyslobodiť sa z kliatby, ako o dušu bojujú s pirátmi alebo pomáhajú stavať Bobovi dom, či statočne vystrkujú ježibabám prst alebo sa tešia, keď nájdu hľadaného princa a vyskúšajú si nájdenú princeznovskú korunku … Rampage City. Za tento jedinečný zážitok sa môžu poďakovať našim trpezlivým a nadšeným dobrovoľníkom, ale aj tým, ktorí nie sú síce vidieť, ale sami pochopili význam akcie a podporili ju inou formou – či už finančne, službami, zľavami, vecnými darmi, ochotou, zahlasovaním za podporu akcie, alebo iba jednoduchou morálnou podporou.

Za to, že Prechádzka rozprávkovým parkom zožala taký úspech môžeme ďakovať našim kreatívkam, dobrovoľníkom, partnerom a sponzorom podujatia. Patrí Vám veľká vďaka a neskutočný obdiv. Aj pre Váš prístup, vernosť, ochotu a osobné nastavenie som tento rok zvolila formu verejného poďakovania. Viem, že sa to nezdá, ale už Prechádzku rozprávkovým parkom ťaháme spolu piaty rok. Vďaka Vám.

Marcela Vrbová – štatutárna zástupkyňa Mateského centra Úsmev

REKLAMA