Úvod Komunálne voľby 2010 Predvolebná “Analýza č. 2“ – Spojiť sily?

Predvolebná “Analýza č. 2“ – Spojiť sily?

REKLAMA

Čas rozhodnúť sa, sa nám kráti. Zmenilo sa niečo, čoby zamiešalo kartami a šancami primátorských kandidátov?  Svoju menšiu predvolebnú analýzu som pred pár týždňami ukončil odhadom, že najväčšie šance na úspech má súčasný primátor 3dmark 11 다운로드. Najmä preto, že má až troch relatívne silných protikandidátov, z ktorých každý dokáže získať od 1000 do 2000 hlasov. Keďže Katarína Cibulková, Miloš Tamajka a Martin Valo si hlasy viac menej spravodlivo podelia, Remo Cicutto sa o svoju väčšinu príliš obávať nemusí 위기의 주부들 다운로드.

Za jeden povraz?

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Všetci traja Cicuttovi protikandidáti vo svojich predvolebných sľuboch a programoch dosť často používajú slovo „zmena“ Download the curious scab. Na to, aby ju však mohli priniesť im chýba to podstatné, vyhrať voľby. Musia si preto položiť zásadnú otázku, ktorá znie asi takto: „Je zmena, o ktorej som presvedčená/ý, že je potrebná pre mesto dôležitejšia než moje osobné víťazstvo?“

Ak by odpoveď trojice spomínaných kandidátov znela „áno“, určite by ich napadla myšlienka, že je potrebné spojiť sily 화유기 대본 다운로드. Koniec koncov, o potrebe spolupráce primátora a členov zastupiteľstva počúvame zo všetkých strán – jeden bez druhého veľa nedosiahnu 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드. Prečo sa teda CIbulková, Tamajka a Valo nedohodnú na povolebnej spolupráci a nevzdajú sa dvaja z týchto kandidátov kandidatúry v prospech tretieho 네이버 굿 다운로드?

Nedôvera či menšie zlo?

Príčiny, pre ktoré k spojeniu síl nedôjde vidím dve Minecraft 1.5.2 Forge.

1. Nedôvera medzi čelnými predstaviteľmi našich piešťanských štruktúr SDKÚ a Smer. Spolupráca v sebe implicitne predpokladá odkrytie kariet, teda vyjasnenie si pozícií, komu o čo ide forza horizon 3. Kde sú naše priority a záujmy. Áno, nebuďme naivní, v politike ide o záujmy. Naši okresní šéfovia týchto strán si zrejme nedokážu predstaviť takéto „zbratanie“ sa a odkrytie kariet – riziko ich preniknutia na verejnosť je totiž vzhľadom na personálne obsadenie straníckych štruktúr na oboch stranách veľmi vysoké Ccna dump download.

2. Druhou možnou príčinou, pre ktorú k dohode o spoločnom kandidátovi nedôjde, je možno presvedčenie, že súčasný primátor je lepším riešením, než zvolenie kandidáta z protiľahlého politického tábora i swear 다운로드. Ide teda o uvažovanie typu, radšej Cicutto ako Tamajka, na strane jednej a presvedčenie, že radšej Cicutto ako Cibulková na strane druhej.

Neviem, ktorá zo spomínaných dvoch príčin má bližšie k realite. Možno ani jedna a už zajtra sa tu dočítame o tom, že kandidáti volajúci po zmene naozaj spojili sily. O tom, že rokovania bežia sa zaiste dočítame už o chvíľu tu v diskusii pod článkom :-).

Autor: Michal Petruška

REKLAMA