Úvod Názory Prečo by mal turista prísť do Piešťan?

Prečo by mal turista prísť do Piešťan?

REKLAMA

Predčasom som bol svedkom rozhovoru dvoch českých turistov (účastníkov školenia) s mladou slečnou, od ktorej chceli informácie ako stráviť v Piešťanoch voľný čas Easy Eye Carrick download. Prvé čo ich zaujímalo bolo, kde sa dá okúpať v termálnej vode.

Slečna odporučila hotelové bazény na Kúpeľnom ostrove 주토피아 한글자막 다운로드. Na výber mali tri. Hotelový bazén päťhviezdičkovej Thermie zamietli, vodný svet v Balnea Esplanade, kde je možné kúpiť len celodenný vstup vyjde príliš draho, ak chcete ísť iba na dve hodiny Vegas Pro 14. Takže jedinou možnosťou kam si ísť plávať, zostal bazén v Balnea Splendid. Síce trošku od ruky, ale povedali, že to skúsia.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Otázkou, číslo dva bolo, kde sa dá v Piešťanoch dobre najesť, respektíve kde varia miestne špeciality, ktoré by chceli ochutnať Make it right. Vraj im nemá odporúčať Indiánov, Írov ani nejaké tie panie, že to už absolvovali včera. Dnes vraj chcú regionálne špeciality. Nastal problém, máme vôbec nejaké miestne špeciality Summer Wars download? Ak áno, kde ich varia? Keď turisti videli, že slečna je v rozpakoch čo im odporučiť, skúsili jej pomôcť. Spýtali sa, či tu nemáme nejaký salaš a kolibu, že by si teda dali halušky, keď  lokálne špeciality nie sú Download Android ndk. Slečna im zo zármutkom v hlase odpovedala, že salaš s kolibou tu nemáme, ale že môžu vyskúšať Kolibu na Červenej veži, alebo Furmana.

Páni sa potom zaujímali o miestne pivo 피날레 2016 다운로드. Zhrozene skonštatovali, že včera im ponúkali len to isté, čo majú aj doma v Prahe. Oni vraj chcú niečo z regiónu. Len s ťažkosťami sa uzmierovali s tým, že na Slovensku malé súkromné lokálne pivovary nemáme Download dj max. Napokon dostali odporúčanie na Topvar, avšak aj ten sa  už varí niekde na Šariši.

Nasledovala ďalšia otázka, prečo nie je reštaurácia na lodi pod Kolonádovým mostom arial unicode ms. Podľa nich by to vraj bola poriadna atrakcia. Odpoveď ani nečakali a hneď kládli ďalšiu otázku, že či tu máme nejaké nákupné centrum. Predstavovali by si niečo pre chlapov, takže či tu máme OBI alebo Baumax Vegas 13. Odpoveď opäť znela nie. Za takýmito nákupmi musia do  Trnavy, alebo do Nitry.

Vypočutie tohto rozhovoru ma len utvrdilo v tom, čo si už dávno myslím. Bežný turista, ktorý do Piešťan nepríde do kúpeľov, sem veru nemá veľmi prečo chodiť. Nič extra, čo by ho sem prilákalo, mu akosi neponúkame.

Autor: Tomáš Hudcovič

REKLAMA