Úvod Názory Magdaléna Kuciaňová: „Občania dali najavo to, čo politici nepočuli alebo nechceli počuť…“

Magdaléna Kuciaňová: „Občania dali najavo to, čo politici nepočuli alebo nechceli počuť…“

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Z okresu Piešťany boli v sobotňajších voľbách do Národnej rady Slovenskej republiky zvolení štyria kandidáti. Novým poslancom sme položili štyri rovnaké otázky a postupne budeme zverejňovať ako na ne odpovedali 인스톨 쉴드 다운로드. Včera ste si mohli prečítať, ako na ne reagoval lekár Alan Suchánek, dnes vám prinášame odpovede Magdalény Kuciaňovej Tigan download. Poslankyňa získala vo voľbách dohromady 5737 preferenčných hlasov a celkovo sa umiestnila na 11. mieste v rámci Slovenskej národnej strany.

Ako hodnotíte celkové výsledky volieb 교육방송 다운로드?
Pre Slovensko ako nevyhnutný začiatok zmeny v spôsobe vzájomného správania sa voči sebe. Občania dali najavo to, čo politici nepočuli alebo nechceli počuť a jasne povedali, že sú tu celé 4 roky, a nie len raz za 4 roky TimeSpy download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Čo podľa vášho názoru najviac ovplyvnilo rozhodnutie občanov?
Samotný odklon politikov a politiky od ľudí, z ktorého pramení znechutenie z politiky a nezáujem o správu vecí verejných, nevraživosť a neúcta politikov medzi sebou, neriešenie ich skutočných a existenčných problémov Monster Federation.

Ako sa pozeráte na váš osobný úspech?
Politika je služba a nie obláčik, na ktorý si politik sadne a zabudne z výšky na tých, bez ktorých by nebol, preto svoj úspech vo voľbách považujem za úspech všetkých, nie len svoj osobný Mamme game collection.

Čo sa budete snažiť na pôde NR SR budúce štyri roky presadzovať?
Návrat slušnosti a odbornosti, čo je začiatkom hľadania najlepších riešení pre ľudí 파이썬 강좌 다운로드. Bez slušnosti a odbornosti každé presadzovanie ostáva len snahou na papieri, čo nepomáha nikomu.

-lt/Foto: archív-

REKLAMA